Przeworski lekarz najlepszy w triathlonie

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Przeworski lekarz najlepszy w triathlonie

W niedzielę (26/05/2019) w Radymnie w powiecie jarosławskim rozegrano zawody triathlonowe. Wystartowało około stu zawodników. Dystans sprinterski wygrał – Michał Kiełboń, założyciel Przeworskiej Grupy Biegowej  – na co dzień – lekarz specjalista w dziedzinie medycyny rodzinnej w klinice AW-MED.

Michał Kiełboń wielokrotnie mówił o tym jak zbawiennie dla zdrowia jest uprawianie sportu. Jednak młody lekarz nie poprzestał na tym, sam intensywnie trenuje stając się niejako żywym przykładem na to, że zdrowy tryb życia to tryb aktywny. Micha zaraża bieganiem innych i osiąga coraz większe sukcesy w biegach. Tym razem wygrał dystans sprinterski na zawodach triathlonowych w Radymnie. Dystans olimpijski wygrał Maciej Krawczyk. O tym, ze triathlon to nie tylko domena zawodowców przekonywała tegoroczny debiutant  z Przeworska Paweł Hawro -Połowa sukcesu to motywacja-powiedział młody biegacz.
Pawłowi, Michałowi i Maciejowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Trzymamy kciuki z najlepsze czasy na najdłuższych dystansach!


BO


Fot. Facebook- Michał Kiełboń- na co dzień – lekarz specjalista w dziedzinie medycyny rodzinnej sam od kilku lat intensywnie trenuje biegi. 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow