Mocarz z Maćkówki – Marcin Gierczak znów triumfuje!

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Mocarz z Maćkówki – Marcin Gierczak znów triumfuje!

Wielki chłopak z Maćkówki, Marcin Gierczak znów odnosi ogromne sukcesy! Tym razem mocarny Marcin, który uczestniczył w Mistrzostwach Świata GPC Słowacja Nowe Zamky zajął II miejsce w kat. junior do 23lat -125kg w wieku 20lat, oraz III miejsce junior open. GRATULACJE!


O wielkim mocarzu z Maćkówki, który już święcił triumfy na arenie ogólnopolskiej pisaliśmy tutaj:
 http://mojprzeworsk.pl/2019/04/marcin-gierczak-mocarz-rekordem-polski/


Tym razem informujemy o jeszcze większym sukcesie Marcina Gierczaka! W mijający weekend (26-27/10/2019) Marcin uczestniczył w Mistrzostwach Świata GPC Słowacja Nowe Zamky. Martwy ciąg z którym się zmierzył to aż 330kg! Nasz mocarz z Maćkówki przywiózł, aż dwa medale! Pierwszy z zajęcie 2 miejsca w kat. junior do 23lat -125kg, oraz za zajęcie 3 miejsca w kat.  junior open. Młody sportowiec na swoim facebookowym fanpage podziękował swojemu Trenerowi i zapowiedział kolejne straty-  Patryk Łazor dzięki za przygotowanie! Za miesiąc kolejny start, tym razem w całym trójboju i walka o 850kg w Totalu- napisał Marcin Gierczak.


Życzymy samych sukcesów, żeby młody mocarz uniósł wagę każdego ciężaru, tym samym, sukcesów o największej wadze! Gratulujemy, życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach i już dzisiaj trzymamy kciuki za kolejne starty!


BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow