Podkarpacka Liga Młodzieżowa Piłki Ręcznej

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Podkarpacka Liga Młodzieżowa Piłki Ręcznej

Młodzi zawodnicy Akademii Piłki Ręcznej SPR Orzeł Przeworsk uczestniczyli w dniach 21.05 i 24.05 w turniejach, które były rozgrywane w ramach Podkarpackiej Ligi Młodzieżowej.

W pierwszym turnieju rozgrywanym w Cmolasie nasi zawodnicy rywalizowali z zespołami z Mielca, Cmolasu oraz Malinie. Wszystkie trzy mecze zakończyły się zwycięstwem naszej drużyny!

Drugi turniej organizowany był w Mielcu. W nowym, pięknym obiekcie MOSiR Mielec, gdzie na co dzień trenuje i rozgrywa swoje mecze drużyna Handball Stal Mielec, nasza drużyna rywalizowała również z drużynami z Mielca, Cmolasu i Malinie. Tym razem wygrała dwa mecze z Mielcem i Cmolasem i doznała porażki z SP Malinie.

Jako organizacja Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępów jakie czynią nasi młodzi adepci. Taki udział w rozgrywkach pozwala młodym zawodnikom zdobywać bardzo cenne minuty na boisku oraz doświadczenie, bardzo przydatne w dalszym rozwoju. Podopieczni Trenera K. Mirkiewicza systematyczną pracą i dużym zaangażowaniem na treningach i meczach udowadniają iż w niedalekiej przyszłości mogą odgrywać znaczącą rolę w przeworskiej piłce ręcznej.

Trzymamy kciuki za naszych młodych szczypiornistów. Oby tak dalej!

Źródło: SPR Orzeł Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow