
Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego kierowcę w Mokrej
Policjant Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego jarosławskiej komendy, w czasie wolnym od służby, uniemożliwił dalszą jazdę pijanemu kierowcy. 35-latek kierujący Volkswagenem miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Szybko wyszło na jaw, że nie była to jego pierwsza jazda na podwójnym gazie. Mężczyzna





















