Dziewczynie, której spalono auto, teraz wybito szyby w salonie 

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Dziewczynie, której spalono auto, teraz wybito szyby w salonie 

W nocy z piątku na sobotę w salonie usługowym młodej przeworszczanki, nieznany sprawca podszedł do lokalu i młotem wybijał szyby w drzwiach i oknach. Straty są ogromne. Kilka miesięcy wcześniej tej samej kobiecie pod blokiem spalono samochód. Policja umorzyła sprawę z powodu niewykrycia sprawcy. Co teraz? 

– W nocy ok. 3.00 godz. na ul. H. Sienkiewicza w Przeworsku nieznany sprawca dokonał wybicia szyby wystawowej i w drzwiach do salonu usługowego. Wartość strat to ok. 6 tys. zł.  Na miejscu pracowali funkcjonariusze kryminalni i technik policyjny. Trwają czynności zmierzające do wykrycia sprawcy -poinformowała Justyna Urban z przeworskiej policji.


Sprawa jest o tyle dramatyczna, że to nie jest zwykły akt wandalizmu. Kilka miesięcy wcześniej tej samej kobiecie pod blokiem na ul. H. Sienkiewicza podpalono samochód. Pisaliśmy o tym tutaj:
http://mojprzeworsk.pl/2019/09/przeworsku-mlodej-dziewczynie-podpalono-samochod/


Policja nie znalazła sprawcy. Teraz ktoś wybija młodej przeworszczance szyby. Czy policja nadali nic nie zrobi? Bandyci w  Przeworsku mogą śmiać się w twarz policji? Skoro odpuszczono za pierwszym razem, ktoś spróbował drugi raz. Co będzie dalej? Czy policja w końcu coś zrobi? To może być trudniejsze niż wyciągniecie bloczka mandatowego, ale kto weźmie odpowiedzialność za bezpieczeństwo młodej przeworszczanki? Mamy nadzieję, że tym razem policja dołoży więcej starań w ujęciu sprawcy tego czynu. 
Do sprawy wrócimy.

    .
BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow