Schudnij z NATURHOUSE!

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Schudnij z NATURHOUSE!

Lato już z nami! Chcesz Planować wypoczynek nad morzem, w górach czy za granicą ze wspaniałą sylwetką i świetnym samopoczuciem? Pomożemy Ci w tym! Wystarczy kilka wizyt w naszej placówce dzięki której założysz strój kąpielowy bez żadnego skrępowania!


Istnieje wiele metod odchudzania: modne diety cud, głodówki, środki wspomagające gubienie kilogramów czy koktajle oczyszczające – zastępujące pełnowartościowe posiłki. Niestety większość z nich nastawiona jest na szybki, lecz niestety krótkotrwały efekt, który zazwyczaj kończy się powrotem do dawnej wagi.
Czy istnieje więc metoda, która pozwoliłaby schudnąć zdrowo i bez efektu jo-jo?


Oczywiście że tak, dlatego warto skorzystać z naszej usługi w Naturhouse Przeworsk!


Pod okiem naszego specjalisty proces odchudzania zapewnia skuteczne
i długotrwałe rezultaty. Dzięki skuteczności naszej metody pomagamy nie tylko w kwestii redukcji masy ciała, ale przede wszystkim utrzymania osiągniętej wagi.

Nasza metoda w Naturhouse Przeworsk ma 3 zależne zasady:

1.  Opieka Dietetyka

Stała opieka dietetyka na cotygodniowych wizytach kontrolnych pomaga na bieżąco monitorować efekty diety i dopasowywać zalecenia do aktualnych rezultatów i etapu kuracji. Dietetyk wspiera i motywuje do osiągnięcia założonego celu.

2. Plan żywienia
 
Pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana dieta, ucząca prawidłowych nawyków żywieniowych. W trakcie jej stosowania nie odczuwasz głodu, a posiłki są łatwe i szybkie w przygotowaniu
z ogólnodostępnych składników.

3. Naturalna Suplementacja

Suplementacja zawierająca naturalne ekstrakty z roślin: ziół, owoców
i warzyw, których właściwości znane są już od wieków. Dzięki suplementacji nie tylko uzyskasz lepsze efekty, ale też oczyścisz i odżywisz organizm. Suplementy diety na odchudzanie Naturhouse dodatkowo działają prozdrowotnie.

Połączenie tych trzech elementów sprawia, że nasza metoda jest kompleksowa i efektywna.
Warto wiedzieć, że aby kuracja odchudzająca była rzeczywiście skuteczna, powinna zostać dobrana do indywidualnych predyspozycji organizmu – wieku, stanu zdrowia, stylu życia czy wykonywanego zawodu. Przypadkowe modne diety czy kuracje z gazet nie muszą być odpowiednie dla każdego. Jedynie dietetyk oceniając dotychczasowy sposób żywienia
i poznając Twój organizm może dobrać kurację dopasowaną do jego potrzeb.

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Ul. Lwowska 7, Przeworsk
Tel. 784 745 435
E-mail: przeworsk@naturhouse-polska.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek, czwartek 11:00 – 19:00
Wtorek: 10:00 – 18:00
Środa: 9:00 – 17:00
Piątek: 8:00 – 16:00.

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow