Festyn rodzinny dla Klary

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Festyn rodzinny dla Klary

„Dla serc szlachetnych najwyższą rozkoszą, gdy drugim radość w niedoli przynoszą” cytat. Adam Asnyk

Przeworszczanie, w Was siła!

Z ogromną wdzięcznością pragniemy podziękować każdemu z Was za udział w charytatywnym festynie rodzinnym dla Klary, małej dziewczynki walczącej z ciężką chorobą dnia 26 marca 2024 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku. Wasze zaangażowanie w loterie, licytacje oraz zakup rękodzieł artystycznych czy wypieków przygotowanych przez społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 było niezwykle wzruszające. Dzięki Waszej hojności udało się zebrać ogromną kwotę, która będzie przeznaczona na leczenie Klary. Chcielibyśmy również serdecznie podziękować organizatorom tego wydarzenia, czyli Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku za ich zaangażowanie i wysiłek włożony w organizację festynu. Wasza determinacja i oddanie sprawiły, że to wydarzenie było możliwe, a pomoc dla Klary stała się rzeczywistością. Dziękujemy Wszystkim, którzy przyłożyli choćby małą cegiełkę do organizacji wydarzenia. Ogromne podziękowania dla wszystkich sponsorów i darczyńcom dzięki którym mogliśmy licytować tak wspaniałe rzeczy i usługi na aukcjach. Dodatkowo, pragniemy wyrazić wdzięczność wszystkim tym, którzy wystąpili na scenie, prezentując swoje umiejętności wokalne, taneczne oraz artystyczne. Wasze występy nie tylko dostarczyły nam rozrywki, lecz także stanowiły piękne świadectwo jedności i życzliwości w naszej społeczności.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy każdemu z Was za Waszą życzliwość, hojność oraz wsparcie. Wasze działania przynoszą radość i nadzieję dla Klary i jej rodziny, a także ukazują piękno solidarności w naszym społeczeństwie.

Link do zbiórki dla Klary: https://www.siepomaga.pl/klara-wyczawska

Link do wydarzenia gdzie są jeszcze aukcje w których można licytować: https://www.facebook.com/events/1799740960474792/?active_tab=discussion

Pomagajmy!

Pełna galeria na stronie źródła.

Źródło: MOK Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow