Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Miniony weekend należał do naszych sportowców, w szczególności dla piłkarzy MKS Orzeł Przeworsk którzy wysoko pokonali drużynę Orkan Zapałów aż 10:0, jednocześnie przekraczając barierę 100 strzelonych bramek w sezonie.

Zestawienie weekendowych spotkań zaczniemy od najmłodszych:

AKADEMIA PIŁKARSKA PERFECT PRZEWORSK

UKS Orlik Przemyśl 0:0 Akademia Piłkarska Perfect Przeworsk

Trener: Andrzej Sowiński.

Wypowiedz Trenera po meczu:

„Przeciwnik grał defensywnie od początku, co wymusiło szybszą grę w środkowej strefie. Stworzyliśmy sytuacje do strzału, ale bramkarz gości dzisiaj był niezwykle skuteczny.”

Akademia Piłkarska Perfect Przeworsk 6:6 Progres Jarosław

Strzelcy: Wojtas Patryk 4 bramki, Bytnar Miłosz 1 bramka, Wańcicki Adam 1 bramka

Trener: Artur Gurak.

Akademia Piłkarska Perfect Przeworsk 4:9 Akademia JSRR Jarosław

Strzelcy: Swaczyna Dawid 2 bramki, Walas Marcin 1 bramka, Sochacki Szymon 1 bramka

Trener: Waldemar Kornafel.

Źródło: Akademia Piłkarska Perfect

SPR ORZEŁ PRZEWORSK

Dość optymistyczne podsumowanie sobotniego meczu w piłce ręcznej:

Dwie różne połowy, ale 3 punkty są nasze!!

Źródło: SPR Orzeł Przeworsk

DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE MKS ORZEŁ PRZEWORSK

Nasze drużyny młodzieżowe zanotowały bardzo udany weekend, w komplecie wygrywając swoje mecze, notując bilans bramkowy 14:2!

U-19 Liga Podkarpacka: Orzeł Przeworsk 5:1 Gryf Mielec

Strzelcy: Karol Ochyra 2, Patryk Wnuk 2, Szymon Kiełbicki

Trener: Grzegorz Łuczyk

U-17 Liga Okręgowa: Orzeł Przeworsk 4:1 Alabaster Łopuszka W.

Strzelcy: Miłosz Drzystek, Bartosz Owsiak, Bartosz Knytel, Maksymilian Gogój,

Trener: Waldemar Kornafel

U- 15 Liga Okręgowa: Orzeł Przeworsk 5:0 JSSR Jarosław

Bramki: Dawid Pikuła 3, Michał Starzyk, Tymon Kukla,

Źródło: MKS Orzeł Przeworsk

MKS ORZEŁ PRZEWORSK

W spotkaniu 21. kolejki Orzeł pokonał na Stadion Miejski w Przeworsku Orkan Zapałów 10:0, umacniając się na pozycji lidera tabeli.

Zdobywamy bramkę numer 100 w rozgrywkach, którą strzelił Jakub Drozd w 71 minucie spotkania. Obfite strzelanie w tym meczu rozpoczął Sylwester Kielich w 7′ minucie gry a wynik ustalił pięknym i precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego Mateusz Kocur w 90′ minucie.

Dziękujemy kibicom za przybycie i głośny doping oraz gratulujemy osobom które otrzymały bony na pizzę oraz souveniry przygotowane przez Partnerów dnia meczowego Restauracja Rico i MAAW SPORT.

Zapraszamy już we wtorek na Stadion Miejski w Przeworsku, na spotkanie finału Okręgowego Pucharu Polski w którym Orzeł podejmował będzie KS Wiązownica.

Orzeł – Orkan 10:0 (6:0): Patryk Zieliński 3 (9′ 14′ 60′), Sylwester Kielich 2 (7′ 30′), Patryk Broda 22′, samob. 33′, Piotr Boratyn 51′, Jakub Drozd 71′, Mateusz Kocur 90′

(skład wyjściowy): Łuczyk – Gurak, Drozd, Jędryas,, Pikuła, Kocur, Broda, Daniel, Kielich, Zieliński, Boratyn