Natalia Cwykiel z brązowy medalem X Mistrzostw Polski w Trójboju siłowym

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Natalia Cwykiel z brązowy medalem X Mistrzostw Polski w Trójboju siłowym

Pochodząca z Przeworska, piękna i silna Natalia Cwykiel z kolejnym wielkim sukcesem na arenie ogólnopolskiej! Tym razem młoda siłaczka przywiozła brązowy medal ze Skierniewic, gdzie odbywały się X Mistrzostwa Polski w Trójboju siłowym – klasycznym. To kolejna niezwykle silna postać z naszego regionu i co ważniejsze, stuprocentowa kobieta.

Co złożyło się na takie fenomenalny rezultat? Opowiadała nam sama bohaterka z miasta nad Mleczką.


 – Mam 25 lat. Moja przygoda z siłownią zaczęła się trzy  lata temu, a trójbój trenuje dużo krócej. Aktualnie pracuję na siłowni w Kańczudze, gdzie tez odbywam treningi. Jestem także trenerem trójboju siłowego. Rok temu udało mi się zająć II miejsce w  Pucharze Polski w Trójboju Sprzętowym. Natomiast w sobotę, 5 września 2020 odbyły się "X Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym klasycznym w Skierniewicach" gdzie zaliczyłam swój pierwszy start po rocznej przerwie! Mimo wielu przeciwności (musiałam zrzucić 6 kg wagi by wystartować w niższej kategorii ) i lekkiego osłabienia organizmu do samego końca walczyłam o podium i ostatecznie zostałam brązową medalistką seniorek w kategorii 52 kg- relacjonowała Natalia Cwykiel. Sportsmenka z Przeworska należy także do klubu sportowego "KS Studio Mocy Kolbuszowa" gdzie ma swojego trenera, który prowadzi  całe przygotowania do zawodów i organizuje cykl przygotowawczy. -Zawody te były małą "rozgrzewką" i zaczynam powoli przygotowania na kolejne, gdzie liczę na dużo lepsze wynik i-dodała z radością dwudziestopięcioletnia medalistka.


Natalia dźwignęła ten ogromny sukces, teraz  trenuje, by dźwignąć medale z jeszcze cenniejszego kruszcu. Trzymamy kciuki i życzymy samych wielkich i „ciężkich” zwycięstw! 

TMP


Fot. Archiwum Prywatne. Natalia Cwykiel  na zawodach w Skierniewicach 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow