Orzeł Przeworsk vs Biało-Czerwoni Kaszyce: 6:2

Slide
previous arrow
next arrow

W 3 kolejce za 3 punkty

W spotkaniu trzeciej kolejki pokonujemy na Budowlanych Biało-Czerwonych Kaszyce 6:2. Bramki dla Orła zdobyli Michał Daniel i Sylwester Kielich po 2, Tomasz Majba i Rafał Surmiak.

Orzeł – Biało-Czerwoni Kaszyce 6:2 (2:1)

Michał Daniel 2 (15′ – rzut karny, 56′) Sylwester Kielich 2 (73′, 90+1), Tomasz Majba (44′), Rafał Surmiak (66′ rzut karny).

Drużyna: 1 Mateusz Łuczyk, 4 Filip Krupa, 5 Jakub Drozd, 6 Rafał Surmiak, 7 Mateusz Kocur (78′ 21 Paweł Mirek), 11 Sylwester Kielich, 12 Patryk Broda (78′ 2 Kacper Najsarek), 14 Szymon Kiełbicki, 16 Michał Daniel (78′ 10 Edwin Struś), 8 Tomasz Majba (75′ 9. Piotr Boratyn), 18 Dawid Obłoza.

Dziękujemy kibicom za liczne przybycie i wspieranie i zapraszamy na kolejne mecze. W przerwie spotkania rozlosowano 2 bony na pizze do wykorzystania w Restauracja Rico które trafiły w ręce kibiców.

Wypowiedź pomeczowa – Trener Patryk Broda:

Dalej w pierwszych minutach meczu co najmniej 2 stuprocentowe sytuacje i ich nie wykorzystujemy a później przeciwnik w jednej z nielicznych sytuacji zdobywa bramkę wyrównującą. Nie zamykamy meczu na początku i później wkrada się nerwowość, z czego następnie wynika nieskuteczność naszych zawodników. Jeżeli chodzi o drugie 45 min to zaczęliśmy wykorzystywać sytuacje, choć jakbyśmy wykorzystali wszystkie to wynik mógłby być wyższy. Drużyna z Kaszyc na pewno nie jednej drużynie urwie punkty i to nie jeden tylko trzy i życzę im powodzenia w lidze. W najbliższym czasie skupiamy się na obronie bo dalej tutaj mamy problem. 3 pkt nas cieszą bo nie było o nie łatwo, tak jak mówiłem w przed sezonowej wypowiedzi że każda drużyna w tej lidze może wygrać z każdą, tak więc zapowiada się ciekawy sezon, za tydzień kolejny mecz na którym skupiamy się już od najbliższego treningu.

Źródło wypowiedzi: Jarosław – Piłka Lokalna

Źródło: MKS Orzeł Przeworsk