Orzeł Przeworsk – Huragan Gniewczyna 6-0

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Orzeł Przeworsk – Huragan Gniewczyna 6-0

Wysoka wygrana, debiutanckie bramki 18 i 19-latka

W sobotnie popołudnie piłkarze Orła pokonali Huragan Gniewczyna 6:0. Całe spotkanie toczyło się pod kontrolą naszej drużyny jednak na pierwszą bramkę kibice czekali do 29 minuty, kiedy to Sylwester Kielich trafił do bramki gości.

Mimo kilku dogodnych sytuacji więcej bramek w pierwszych 45 minutach kibice nie oglądali. W drugiej połowie spotkania nasza drużyna podkręciła tempo i w ciągu 10 minut było już po meczu, do bramki gości trafiali kolejno Marcin Piątek, Sylwester Kielich i Paweł Mirek dla którego było to debiutanckie trafienie w oficjalnym meczu w pierwszej drużynie Orła!

Kolejne bramki były kwestią czasu i tak też się stało. Kolejną bramkę dołożył Piotr Boratyn a wynik ustalił Tobiasz Pieczek dla którego było to również debiutanckie trafienie w pierwszej drużynie Orła!

Warto odnotować, że trener Patryk Broda w spotkaniu z Huraganem desygnował do gry w różnym wymiarze czasu siedmiu zawodników U-19.

Dziękujemy kibicom za obecność i wsparcie oraz za liczne odwiedzenie stoiska gastronomicznego.

Już za tydzień, w sobotę o godzinie 16.00 zapraszamy na kolejne spotkanie na Stadionie Miejskim w Przeworsku a rywalem Orła będzie Gorliczanka Gorliczyna.

Orzeł Przeworsk – Huragan Gniewczyna 6:0 (1:0) – 1:0 Kielich (29′), 2:0 Piątek (47′), 3:0 Kielich (50′), 4:0 Mirek (57′), 5:0 Boratyn (77′), 6:0 Pieczek (82′)

Orzeł: Bieleń – Pelc, Krupa, Broda, Kowal – Kielich (67′ Brud), Obłoza (76′ Kiełbicki), P.Gurak (76′ Pieczek), A.Gurak (62′ Szpytma) – Piątek (56′ Mirek), Boratyn

Zawodnikiem meczu został Antoni Pelc. Gratulujemy!

Źródło: MKS Orzeł Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow