Volvo XC60 za 850 zł netto miesięcznie

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Volvo XC60 za 850 zł netto miesięcznie

Firma Volvo Car Poland uruchomiła ofertę specjalną obejmującą Volvo XC60 B4 w wersji Momentum za 850 zł netto miesięcznie. Umowa zawierana jest na dwa lata i zakłada wpłatę w wysokości 10% wartości pojazdu. W cenie jest także umowa serwisowa. Od 2009 roku Volvo XC60 jest najpopularniejszym modelem segmentu premium w Polsce. Ta kampania jeszcze wzmocni pozycję rynkową tego auta.

Podobnie jak w całej Europie, w Polsce bardzo szybko rozwija się model leasingu samochodu bez jego wykupowania. Im wyższa jest wartość rezydualna samochodu pod koniec okresu objętego umową, tym niższa może być rata za taki pojazd. Volvo XC60 ma bardzo niewielką utratę wartości i jest poszukiwanym modelem na rynku aut używanych. Dzięki temu rata miesięczna leasingu tego auta jest porównywalna do modeli konkurencji tańszych o kilkadziesiąt tysięcy. I wynosi…

850 zł netto miesięcznie za luksusowego SUV-a

Właśnie tyle miesięcznie będzie nas kosztowało używanie Volvo XC60 B4 w wersji wyposażeniowej Momentum. Kalkulacja obejmuje wersję benzynową o mocy 197 KM, którą wspomaga silnik elektryczny (14 KM). Jest to konfiguracja przednionapędowa z ośmiostopniową, automatyczną skrzynią biegów. Wyposażenie seryjne obejmuje m.in. klimatyzację automatyczną, osiemnastocalowe obręcze ze stopów lekkich, światła LED oraz bogaty pakiet systemów bezpieczeństwa: City Safety i Volvo On Call. W ramach raty otrzymamy także umowę serwisową. Oto warunki szczegółowe.

 

Wpłata własna i limit kilometrów

Powyższa oferta zakłada wpłatę własną 12 805 zł netto, dwuletni okres najmu i limit kilometrów wynoszący 40 000 km. Dopłata za każdy kilometr ponad ten limit wynosi 28 groszy.  Po dwóch latach użytkownik może zwrócić pojazd bez wykupu lub skorzystać z prawa pierwokupu. Wartość auta jest wówczas określona i wynosi 108 962,87 zł netto. Oferta nie obejmuje ubezpieczenia i opon zimowych.

Model zgodny z trendami rynku

Dominacja SUV-ów na rynku cały czas się pogłębia. W segmencie SUV-ów premium klienci coraz częściej wybierają silniki benzynowe. W segmencie premium standardem są automatyczne skrzynie biegów. Rośnie też udział odmian przednionapędowych, które kiedyś stanowiły margines sprzedaży tych aut, a dzisiaj mają znacznie silniejszą reprezentację. Model XC60 B4 Momentum ma dokładnie wszystkie te cechy, których klienci oczekują od SUV-a. Dodatkowo ma tak atrakcyjne finansowanie, że staje się alternatywą dla znacznie tańszych aut. 

Szerszych informacji na temat oferty VOLVO na Podkarpaciu uzyskać można w Autoryzowanym Salonie i Serwisie VOLVO D&R CZACH Rzeszów / Rudna Mała 610, 36-060 Głogów Małopolski, tel. 17 866-81-60 oraz na stronie https://czach.volvocars-partner.pl/


 

Artykuł Partnera

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow