Chcesz schudnąć i poprawić swoje zdrowie? Gabinet Bonne Santé w Przeworsku!

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Chcesz schudnąć i poprawić swoje zdrowie? Gabinet Bonne Santé w Przeworsku!

Efektywne odchudzanie to prawdziwa sztuka. Większość z nas ma za sobą wiele diet i prób zrzucenia zbędnych kilogramów. Nawet jeśli udawało się nam schudnąć, to zazwyczaj po jakimś czasie pojawiał się efekt jo-jo. Co więc zrobić, by utrata wagi okazała się długotrwała?

Dieta cud kontra racjonalne żywienie

Mimo panującej mody na zdrowy styl życia, wiele osób wciąż stawia na „diety cud”. Stracenie 3, 4, czy nawet większej ilości kilogramów w ciągu tygodnia jest możliwe, ale spadek wagi nie będzie spowodowany zmniejszeniem ilości tkanki tłuszczowej, a raczej – utratą wody.  Co najgorsze, za jakiś czas kilogramy wracają. Chudniesz, tyjesz, chudniesz, tyjesz. Walczysz ze sobą i wyniszczasz powoli swój organizm, ponieważ prawie każda dieta cud jest dietą niedoborową! A przecież w zdrowym odżywianiu nie chodzi o restrykcyjną dietę, bycie głodnym i odmawianie sobie wszystkiego, na co masz ochotę. Zdrowe odżywianie to styl życia. Nawyk, który zostanie z Tobą na długi czas.

Dieta z suplementami czy bez?

Podobnie jak z “dietami cud” jest z suplementami, którym często przypisuje się uzyskane efekty podczas kuracji odchudzających. Lekarze, dietetycy, trenerzy są zgodni – szybka utrata masy ciała w przypadku różnych fiolek, tabletek lub innych środków odchudzających oznacza najczęściej utratę wody. Doskonale wygląda to na wadze, jednak jest to krótkotrwałe. Pamiętajmy, że skuteczny, trwały i zdrowy efekt odchudzania można osiągnąć w 70% poprzez zmianę nawyków żywieniowych. W Bonne Sante pracują profesjonaliści, który służą Pacjentom swoją wiedzą, doświadczeniem oraz przyjaznym wsparciem. W trakcie indywidualnych konsultacji, tworzą dietę dokładnie dobraną do potrzeb, stanu zdrowia oraz preferencji smakowych.

Jak wygląda kuracja w Bonne Sante?

Stworzyliśmy unikalną kurację – bez suplementów diety, drogiej żywności, bez skomplikowanych spisów kalorii, z gwarancją sukcesu. Odkrywamy potężną siłę charakteru, pokłady wewnętrznej motywacji i determinacji Pacjentów.

W skład kuracji wchodzą:

  • Cotygodniowe spotkania
  • Indywidualny plan żywieniowy oraz przepisy
  • Materiały motywacyjne i elementy psychodietetyki

Nie tylko odchudzanie

Dobrze zbilansowany jadłospis ma bardzo duży wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, a także łagodzi objawy wielu chorób. W Bonne Sante dostosowujemy również diety do poszczególnych jednostek chorobowych, dla kobiet w ciąży, alergików czy osób, którym zależy na utrzymaniu lub zwiększeniu masy ciała.

Gdzie jesteśmy?

Gabinet Dietetyczny Bonne Sante mieści się w Przeworsku przy ul. Bernardyńskiej 4. Jeśli zależy Ci na redukcji masy ciała lub potrzebujesz specjalnej diety, zapisz się już dziś na konsultację pod nr tel. 572 838 853

Gabinet Dietetyczny Bonne Santé
ul. Bernardyńska 4, 37-200 Przeworsk
+48 572 838 853 – bezpłatna konsultacja
—  Strona www —

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow