Uczelnia chwali studenta z Przeworska    

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Uczelnia chwali studenta z Przeworska    

Karol Kordas z Przeworska studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim. Chłopak jest bardzo chwalony przez Uczelnię. Ma wiele osiągnięć. Teraz uczelniane Koło Naukowe Publicystyki Politycznej, w którym zrzeszony jest przeworszczanin, zachęca do słuchania audycji radiowych studenta z Przeworska.


Uczelniane Koło Naukowe Publicystyki Politycznej opublikowało taki wpis – Jesteśmy już po sesji zdjęciowej, możemy więc wrócić do przedstawiania siebie i naszych działań! Od tygodnia opowiadamy Wam o sekcji radiowej, która prowadzi audycję Redakcja Polityczna w UJOT FM. 


Jutro pokażemy Wam wszystkich zaangażowanych w jej pracę i opowiemy więcej o formule działania oraz pomysłach na ten i przyszły semestr, ale najpierw – sprawca całego zamieszania, szef sekcji – Karol Kordas! Karol pochodzi z Przeworska na Podkarpaciu. Studiuje politologię na II roku studiów licencjackich i jest jednym z najpilniejszych studentów. Oprócz naszej audycji, Karol jest zaangażowany także w tworzenie audycji "Odkrywamy", skupiającej się na wyszukiwaniu i promowaniu młodych artystów i kapel- czytamy na facebookowym fanpage uczelnianego Koła.  


– Karol Kordas jest szefem sekcji radiowej. Prowadzi audycję "Redakcja Polityczna", w każdą niedzielę wieczorem w UJOT FM.


Gratulujemy i życzymy kolejnych wielkich osiągnięć podczas studiów i już po nich. A na najbliższy czas płynnego zaliczenia sesji. Ogromna radość pokazywać, że w tak małym mieście jak Przeworsk rodzą się tak wielkie talenty.

 

KNPP,BO

Fot. Fanpage Koło Naukowe Publicystyki Politycznej

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow