Podkarpackie Targi Ślubne już w najbliższy weekend 6 lutego

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Podkarpackie Targi Ślubne już w najbliższy weekend 6 lutego

Planujesz ślub i wesele? Przyjdź na XVII Podkarpackie Targi Ślubne, które odbędą się już w najbliższy weekend 6 lutego (niedziela) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa. Obecność dla narzeczonych obowiązkowa! Oszczędność czasu, masa inspiracji i gorące nowinki wprost z weselnego parkietu to wszystko czeka na zwiedzających, którzy odwiedzą targi. 

W programie m.in.: autorskie pokazy mody ślubnej, akademia nowożeńców –  porady dla nowożeńców czyli ważne, inspirujące lekcje, podczas których znani styliści i projektanci podpowiedzą jak się przygotować do tego wyjątkowego dnia. 

Podkarpackie Targi Ślubne to jedyna taka impreza w regionie, podczas której, w jednym miejscu i czasie zwiedzający mogą zapoznać się z promocyjną ofertą całej branży ślubnej. Dla firm to też atrakcyjny sposób na pokazanie swojej pozycji i obecności na rynku usług weselnych. 

Tradycyjnie dla zwiedzających zostanie przygotowana pula nagród, które będzie można wygrać uczestnicząc w różnego rodzaju quizach i konkursach. Do zakupionego biletu wstępu zwiedzający otrzymają kupon konkursowy, upoważniający do ubiegania się o nagrody. Konkurs polegał będzie na wskazaniu przez uczestnika wysokości kwoty pieniężnej, z dokładnością do jednego grosza, znajdującej się w przeszklonej urnie wystawionej przy stoisku należącym do sponsora nagrody głównej (B.P. ITAKA). W konkursie wyłonione zostaną osoby które wskażą na kuponie kwotę najbliższą rzeczywistej kwoty pieniężnej zdeponowanej w urnie. Ilość osób – zwycięzców konkursu będzie równa ilości przewidzianych nagród. Nagrody w ramach konkursu to:

– Bona wakacyjny o wartości 2 000 zł od B.P. ITAKA 
– Bon o wartości 1 000 zł na zakup sukni ślubnej ufundowany przez AFRODYTA – MODA ŚLUBNA
– Bon o wartości  1 000 zł na zakup garnituru od VITO GIANNI 
– BON o wartości 750 zł na zakup obrączek ślubnych od JUBILER JARACZ
– Bon o wartości 600 zł na wynajęcie fotobudki od FOTOBUDKA ALLIN 

Program targów:
10:00 Otwarcie targów dla zwiedzających
11:00 Akademia nowożeńców
13:00 Autorskie pokazy mody 
16:30 Finał konkursu głównego; ogłoszenie kwoty zdeponowanej w urnie
17:00 Zakończenie targów 

Serdecznie zapraszamy!

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow