Nasz Złoty chłopak przekazał swój mistrzowski czepek na licytację WOŚP!

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Nasz Złoty chłopak przekazał swój mistrzowski czepek na licytację WOŚP!

O Macieju Hołubie z Przeworska zawsze pisaliśmy w samych superlatywach. Skromny, uśmiechnięty i przede wszystkim Mistrz! Nasz Złoty chłopak tym razem wspiera akcję WOŚP. Na licytację, która odbędzie się w naszym mieście (12/01/2020 podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy) przekazał swój mistrzowski czepek, który podpisał! Niech Jego szczęśliwy gadżet przyniesie szczęście innym!


O licytacji  mistrzowskiego czepka na swoim facebookowym fanpage poinformował Przewodniczący Rady Miasta Tomasz Majba- Wielokrotny mistrz Polski, multimedalista Mistrzostw Polski, rekordzista Polski, reprezentant Polski, długo by wymieniać… – przeworszczanin Maciej Hołub. Nasz mistrz przekazał swój podpisany reprezentacyjny czepek. Kwota z licytacji zostanie przekazana na WOŚP. 


Szczególne podziękowania dla Burmistrza Miasta Przeworska dr Leszka Kisiela za przyznawane Maćkowi od kilku lat stypendia sportowe – napisał.
O sukcesach Macieja Hołuba można mówić bez końca. Sam zreferował swój ostatni sezon na swoim facebooku -Podsumowując zakończony sezon 2018/19 mogę stwierdzić, że był on bardzo udany. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do moich sukcesów oraz kibicom za wsparcie. Życzę udanych wakacji!


– indywidualna i sztafetowa kwalifikacja na XXX Letnią Uniwersjadę w Neapolu
– 5 złotych medali i tytułów Mistrza Polski, w tym 3 w kategorii seniorskiej
– piąty i szósty złoty medal i tytuł Mistrza Polski Seniorów na 50 m st. klasycznym
– 30-ty złoty medal i tytuł Mistrza Polski w różnych kategoriach wiekowych
– 71-wszy medal Mistrzostw Polski, w tym 22-gi w kategorii seniorskiej
– rekord Polski w kategorii seniorskiej
– 2 złote medale i tytuły Akademickiego Mistrza Polski
– rekordowe 14 zawodów, w których wziąłem udział jako zawodnik


Nikogo nie trzeba zachęcać do licytacji szczęśliwego czepka, Maćkowi przyniósł tyle szczęścia, niech wylicytuje się za jak największą sumę pieniędzy i da radość najmniejszym pacjentom. W 2020 roku WOŚP zbiera fundusze dla dziecięcej medycyny zabiegowej. 


 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow