Nasz Złoty chłopak przekazał swój mistrzowski czepek na licytację WOŚP!

Slide
Slide
Slide
Slide
Exit full screenEnter Full screen
previous arrow
next arrow

Nasz Złoty chłopak przekazał swój mistrzowski czepek na licytację WOŚP!

O Macieju Hołubie z Przeworska zawsze pisaliśmy w samych superlatywach. Skromny, uśmiechnięty i przede wszystkim Mistrz! Nasz Złoty chłopak tym razem wspiera akcję WOŚP. Na licytację, która odbędzie się w naszym mieście (12/01/2020 podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy) przekazał swój mistrzowski czepek, który podpisał! Niech Jego szczęśliwy gadżet przyniesie szczęście innym!


O licytacji  mistrzowskiego czepka na swoim facebookowym fanpage poinformował Przewodniczący Rady Miasta Tomasz Majba- Wielokrotny mistrz Polski, multimedalista Mistrzostw Polski, rekordzista Polski, reprezentant Polski, długo by wymieniać… – przeworszczanin Maciej Hołub. Nasz mistrz przekazał swój podpisany reprezentacyjny czepek. Kwota z licytacji zostanie przekazana na WOŚP. 


Szczególne podziękowania dla Burmistrza Miasta Przeworska dr Leszka Kisiela za przyznawane Maćkowi od kilku lat stypendia sportowe – napisał.
O sukcesach Macieja Hołuba można mówić bez końca. Sam zreferował swój ostatni sezon na swoim facebooku -Podsumowując zakończony sezon 2018/19 mogę stwierdzić, że był on bardzo udany. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do moich sukcesów oraz kibicom za wsparcie. Życzę udanych wakacji!


– indywidualna i sztafetowa kwalifikacja na XXX Letnią Uniwersjadę w Neapolu
– 5 złotych medali i tytułów Mistrza Polski, w tym 3 w kategorii seniorskiej
– piąty i szósty złoty medal i tytuł Mistrza Polski Seniorów na 50 m st. klasycznym
– 30-ty złoty medal i tytuł Mistrza Polski w różnych kategoriach wiekowych
– 71-wszy medal Mistrzostw Polski, w tym 22-gi w kategorii seniorskiej
– rekord Polski w kategorii seniorskiej
– 2 złote medale i tytuły Akademickiego Mistrza Polski
– rekordowe 14 zawodów, w których wziąłem udział jako zawodnik


Nikogo nie trzeba zachęcać do licytacji szczęśliwego czepka, Maćkowi przyniósł tyle szczęścia, niech wylicytuje się za jak największą sumę pieniędzy i da radość najmniejszym pacjentom. W 2020 roku WOŚP zbiera fundusze dla dziecięcej medycyny zabiegowej.