Zakład Pogrzebowy w kwarantannie

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Zakład Pogrzebowy w kwarantannie

Kolejną grupą zawodową prosząca o szczerość są zakłady pogrzebowe. Pracownicy jednego z nich trafili na kwarantannę, bo najprawdopodobniej mieli kontakt z osoba chorą na koronawirusa. W  jednej z miejscowości powiatu przeworskiego zawrzało.

Napisał do nas zaniepokojony Czytelnik, który przesłał zdjęcie z informacją od zakładu pogrzebowego oraz poniższe zapytanie – (…) Starsze małżeństwo z wioski o nazwie Pigany w Gminie Sieniawa, ostatnimi dniami zmarło +/-70 lat, w bardzo krótkim odstępie czasu. Najpierw mężczyzna potem kobieta, prawdopodobnie z objawami, nie wiadomo czy były przebadane pod kątem wirusa. Dochodzą mnie słuchy, że ta kartka dotyczy tych osób. Nie było w ogólnodostępnych mediach informacji, ani o zarażeniach w powiecie, ani też o śmierci z powodu wirusa. Ale w każdej plotce może być prawda, okolica żyje w panice, może uda się Państwu dostać jakieś informacje ze szpitala lub sanepidu- napisał do nas Pan Arkadiusz.

Nie możemy potwierdzić takich informacji. Jednak możemy wszystkim Państwu po raz kolejny przypomnieć. Powinniśmy zostać w domu bez względu na wszystko i bardzo często myć ręce.  Oraz  o ile to możliwe zasłaniać twarzy przy każdym wyjściu. 

 


Poniżej zdjęcie od naszego Czytelnika.

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow