Wzorowy przykład postępowania radnego z Przeworska!

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Wzorowy przykład postępowania radnego z Przeworska!

Takie zachowania należy chwalić i rozpowszechniać. Jeśli kiedykolwiek, któryś z radnych mówił, że chce rozsądnie podchodzić do sprawowania urzędu to Radny Miasta Przeworsk dał tego żywy przykład!


Żona radnego w ostatnim czasie przebywała w Niemczech. Radny wraz z małżonką przygotowali powrót bardzo odpowiedzialnie. Najpierw zrobił zakupy na czas kwarantanny i postanowił, że skoro jego żona przyjeżdża z Niemiec, a on pojechał ją odebrać to pozostanie z nią w kwarantannie domowej. Chociaż  w ogóle nie musiał tego robić, bo taki  obowiązek spoczywał tylko na małżonce radnego, ten podszedł do sprawy bardzo odpowiedzialnie. – Kwarantannę założyliśmy sobie od niedzieli, czyli od powrotu żony do domu. Wszystko miałem już przygotowane. Zdaję sobie sprawę, że to będzie trudny czas, ale już rodzina i koledzy z Rady zaoferowali pomoc w razie potrzeby. Na razie oboje czujemy się dobrze. Mam nadzieję, że tak pozostanie.  Myślę, że w dobie walki z koronawirusem najważniejsza jest nasza odpowiedzialność za siebie i innych- powiedział nam radny. 


W Przeworsku na kwarantannie domowej obecnie przebywa 71 osób. Pięć osób jest na kwarantannie miejskiej w Ośrodku na ul. Budowlanych. Do tej pory policja nie odnotowała żadnego przypadku łamania kwarantanny w naszym powiecie. Nie nałożono też żadnych kar administracyjnych. 


Postawa radnego jest godna pochwały i bardzo rozsądna. Serdecznie gratulujemy rozwagi i rozsądku i zachęcamy wszystkich do pozostania w domu. 

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow