Wektor 2019 dla biznesmena z Przeworska

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Wektor 2019 dla biznesmena z Przeworska

Antoni Kubicki, biznesmen z Przeworska-  właściciel Hotelu Arłamów otrzymał prestiżową nagrodę Wektory. Kapituła konkursu doceniła śmiałość w kreowaniu przedsięwzięć biznesowych i udane przejście od inżynierii przemysłowej do ekskluzywnego segmentu branży hotelowej, którym kieruje się Antoni Kubicki. 


Podczas uroczystej gali Pracodawców RP ogłoszono laureatów nagród gospodarczych – Wektorów 2019. Wektory to prestiżowa nagroda przyznawana przez Pracodawców RP dla firm i menadżerów, którzy odnoszą sukcesy i zmieniają obraz polskiej gospodarki. W tym roku odbyła się 18 edycja gali.

 
WEKTORY i SUPER WEKTOR – nagrody przyznawane przez Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej (wcześniej Konfederację Pracodawców Polskich) od roku 2002. Przyznawane są wybitnym osobistościom ze świata gospodarki, polityki, kultury i mediów. Statuetki wręczane są podczas Balu Pracodawców.


WEKTORY przyznawane są osobom, które swoją działalnością, w różnych dziedzinach gospodarki wskazują godne naśladowania kierunki postępowania, są autorami nowatorskich rozwiązań, szczególnie cennych dla polskiej gospodarki i życia społecznego. WEKTORY przyznawane są także za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz tworzenie klimatu sprzyjającego rozwojowi przedsiębiorczości.


Wektory 2019 otrzymali: 
Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN Orlen S.A. 
Za skierowanie największego polskiego koncernu paliwowego na nowe, perspektywiczne tory rozwoju oraz wspieranie krajowego biznesu i polskiego sportu. 
Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. 
Za profesjonalizm, innowacyjność, najwyższe standardy leczenia oraz nieustającą troskę o zdrowie i satysfakcję każdego pacjenta. Nagrodę odebrał Maciej Mądrala, Prezes Zarządu firmy – pioniera nowoczesnych metod chirurgii okulistycznej w Polsce 
Krzysztof Inglot, Prezes Personnel Service S.A. 
Za promowanie uczciwych praktyk w zatrudnianiu pracowników, szczególnie z Ukrainy oraz zaangażowanie w prace nad optymalnym kształtem polityki migracyjnej odpowiadającej potrzebom polskiego rynku pracy. 
Antoni Kubicki, właściciel Hotelu Arłamów 
Za śmiałość w kreowaniu przedsięwzięć biznesowych i udane przejście od inżynierii przemysłowej do ekskluzywnego segmentu branży hotelowej. 
Medicover Sp. z o.o. 
Za sukcesy w profilaktyce zdrowotnej pracowników oraz wsparcie pracodawców we wprowadzaniu efektywnych modeli opieki zdrowotnej, które trwale zmniejszają koszty absencji. Nagrodę odebrał Artur Białkowski, członek zarządu i Dyrektor Zarządzający ds. Usług Biznesowych firmy. 
Wirtualna Polska Holding S.A. 
Za wpływ, jaki wywarła na kształt mediów elektronicznych w Polsce i rozwój rynku e-commerce oraz za dostarczanie odbiorcom istotnych, różnorodnych treści. Za konsekwentne budowanie pozycji lidera polskiego internetu i skuteczną konkurencję ze światowymi gigantami. Nagrodę odebrała Elżbieta Bujniewicz-Belka, członek zarządu ds. finansowych spółki. 


Wektory 30-lecia Pracodawców RP otrzymali: 
Zbigniew Grycan, właściciel Grycan – lody od pokoleń 
Za budzący podziw styl, w jakim przekształcił rodzinne przedsiębiorstwo w dużą firmę o międzynarodowym zasięgu. 
Sobiesław Zasada, przewodniczący rady nadzorczej Sobiesław Zasada S.A. 
Za to, że po prostu jest! Za osiągnięcia sportowe i biznesowe, które na zawsze pozostaną w historii Polski.


BO


fot. Pracodawcy RP

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow