Udało się! Janek Polański pojedzie na operację!

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Udało się! Janek Polański pojedzie na operację!

Kochani po raz kolejny udowodniliście, jak wielkie macie serca. W zaledwie jeden dzień udało się zebrać ponad 200 tys. na operację guza mózgu, którą trzynastoletni Janek Polański  z Przeworska przejdzie w Niemczech! 


Mama Janka, którą tak wiele osób w Przeworsku zna, napisała wzruszający apel na stronie siepomaga.pl. -(…) Obiecałam sobie, że zawsze będę go chronić. Dlatego dziś proszę Was o pomoc. Sami nie damy rady. Przed nami największa i najważniejsza bitwa o życie syna.Każda godzina jest na wagę złota, bo to oznacza, że operacja ma większe szanse powodzenia. Prosimy, pomóżcie Jankowi odzyskać życie, na jakie zasługuje. Wyprzedźmy zegary i sprawmy, by żył!- pisała Mama Jasia. 


O zbiórce dla Jasia pisaliśmy tutaj:

Janek Polański z Przeworska potrzebuje naszej pomocy!


Wy daliście im potężny oręż do reki. Teraz Rodzice chłopca będą mogli zawalczyć o swoje ukochane dziecko. Nie ma daru cenniejszego niż dziecko i nie ma większej tragedii, niż ta kiedy rodzic patrzy na swoje ukochane maleństwo i nie może nic zrobić,  bo jest bezsilny w obliczu śmiertelnej choroby. Teraz, dzięki zebranym pieniądzom Janek z rodzicami pojedzie na operację guza mózgu w klinice w Tübingen w Niemczech.  Trzymamy kciuki, żeby wszystko się udało! Żeby  chłopcu udało się zwyciężyć tę nierówną walkę z guzem.  


BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow