Po trzech miesiącach policja umorzyła postępowanie dotyczące kradzieży automatów do gier

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Po trzech miesiącach policja umorzyła postępowanie dotyczące kradzieży automatów do gier

Kolejne poważne przestępstwo, do którego doszło w Przeworsku zostało umorzone przez policję z powodu niewykrycia sprawcy. Ciężko ukraść i ukryć trzy wielkie automaty do gier i przemieszczać się z nimi po mieście, w którym nie brakuje kamer. Jednak policjanci z Przeworska już po 3 miesiącach od kradzieży umorzyli postępowanie, bo sprawcy kradzieży nie znaleźli.


O zuchwałej kradzieży trzech automatów do gier pisaliśmy w lutym 2019 roku. Wówczas policja przekazała informację o przestępstwie – Zdarzenie miało miejsce w dniu 02 lutego 2019 roku około godziny 22.00 na ul. I.Krasickiego w Przeworsku. N/N sprawcy weszli do salonu gier JACKHOT następnie poprzez doprowadzenie do stanu bezbronności pracownika salonu dokonali zaboru w celu przywłaszczenia pieniędzy firmowych, oraz trzech automatów do gier losowych. Na chwilę obecną trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. Nadmieniam, iż pracownik salonu gier nie odniósł żadnych obrażeń – informowała wówczas Pełniąca Obowiązki Rzecznika Prasowego w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku Justyna Urban. Policja nie mówi o dokładnej ilości zrabowanej gotówki, jednak widomo, że mowa o sporej sumie pieniędzy. 

O sprawie pisaliśmy tutaj:  http://mojprzeworsk.pl/2019/02/bandyci-ukradli-automaty-gier/


Kiedy po ponad roku pytamy o tę sprawę od rzecznika prasowego policji dostajemy informację, że (…) postępowanie przygotowawcze w przedmiotowej sprawie zostało umorzone w dniu 04.05.2019r., wobec niewykrycia sprawcy.


Statystycznie przeworska policja wygląda bardzo dobrze. Tylko czy mieszkańcy mogą się czuć bezpieczni, skoro tak poważne przestępstwa uchodzą bandytom na sucho?


 

Dziękujemy, że czytasz mojprzeworsk.pl

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow