Szymon Tytuła Mistrzem Matematyki Powiatu Przeworskiego

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Szymon Tytuła Mistrzem Matematyki Powiatu Przeworskiego

W maju br. odbyła się kolejna (już XVIII) edycja konkursu matematycznego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów powiatu przeworskiego. W tym roku zawody przeprowadzano w trzech kategoriach: dla uczniów klas V-VI, VII-VIII oraz dla uczniów gimnazjów.


Mistrzem Matematyki Powiatu Przeworskiego klas VII-VIII został uczeń Szkoły Podstawowej w Gniewczynie Łańcuckiej Szymon Tytuła, który powtarzając ubiegłoroczny sukces przekonał wszystkich, że bezsprzecznie tytuł Mistrza należy do niego.


Na uroczyste rozdanie nagród i dyplomów do Starostwa Powiatowego w Przeworsku zaproszono 25 spośród 120 uczestników konkursu. Wśród nich było aż sześciu uczniów Szkoły Podstawowej w Gniewczynie Łańcuckiej. 7 czerwca 2019 r. Wicestarosta Przeworski Jerzy Mazur gratulował osiągnięcia wysokich wyników w konkursie naszemu „Mistrzowi” oraz Lidii Konieczny, która zajęła III miejsce oraz wyróżnionym Kamili Rzeczyca i Dawidowi Gwóźdź. Wymienieni uczniowie brali udział w Mistrzu Matematyki w kategorii klas VII-VIII. W kategorii klas gimnazjalnych wyróżnienie zdobyła Weronika Piróg, a w kategorii klas V-VI Antoni Jaszyk.


Zwycięzcy, laureatce i wyróżnionym uczniom gratulujemy, a nauczycielom Jolancie Rzeczyca i Andrzejowi Jurkiewiczowi dziękujemy za znakomite przygotowanie uczniów do konkursu.

tryncza.eu/

 


 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow