Szpital w Przeworsku zbiera na środki ochrony dla Pracowników

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Szpital w Przeworsku zbiera na środki ochrony dla Pracowników

Sytuacja w wielu branżach pogorszyła się dramatycznie. Nadszedł czas, że musimy wybierać komu pomoc jest niezbędna, a kto może przetrwać bez naszego tymczasowego wsparcia. Większość z nas łoży na utrzymanie służby zdrowia Polsce, ale każdy kto z niej korzystał wie, iż była ona w opłakanym stanie jeszcze przed epidemią. Teraz zwyczajnie potrzeba więcej środków. Pomóżmy Personelowi Medycznemu, żeby oni mogli pomagać nam w razie potrzeby.


Maseczki podrożały o 100%. Pielęgniarki tam, gdzie nie trzeba tych atestowanych produktów używają uszytych, przez ludzi dobrej woli, oraz z zakładów krawieckich. Do SPZOZ w Przeworsku trafiło 200 przyłbic, gogle i inne środki, które mają chronić Personel Medyczny. Jednak te  środki ochrony podrożały teraz tak bardzo, że szpital wydaje na płyny do dezynfekcji itp. ogromne pieniądze. Aby szpital mógł funkcjonować w miarę normalnie, teraz i później niezbędna jest ochrona Personelu. 


O pomoc poprosili sami pracownicy SP ZOZ w Przeworsku – Dziękujemy za dotychczasowe  zaangażowanie! Ciągle trwa zbiórka na zakup potrzebnego sprzętu i środków ochrony dla Naszego Szpitala. Każda złotówka się liczy! Chcesz dodać swoją symboliczną cegiełkę? Możesz wpłacić pieniądze przelewem bezpośrednim:


Tradycyjny przelew na specjalnie utworzone konto:
Bank Spółdzielczy Przeworsk
Nr konta: 21 9106 0008 2005 0011 8880 0015
z dopiskiem: "darowizna KORONAWIRUS"
lub na konto internetowej zrzutki
https://zrzutka.pl/rb6t5r

Jeśli możesz – wesprzyj! –apeluje personel medyczny SP ZOZ

Fot. Facebook SP ZOZ PRZEWORSK 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow