Przeworskie licytacje na WOŚP ciągle trwają!

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Przeworskie licytacje na WOŚP ciągle trwają!

To już ostatnie chwile, żeby wylicytować mistrzowski czepek Maćka Hołuba, bądź wspaniałą książkę przeworszczanina Piotra Trybalskiego pt. "Gdyby to nie był Everest". Trwają wirtualne licytacje na profilu facebbokowym przewodniczącego Rady Miasta Przeworsk Tomasza Majby. Jeszcze tylko do dzisiaj do 16.00 jest czas, żeby wylicytować te niepowtarzalne przedmioty! 


Nasz wielokrotny mistrz, pływak, medalista i czempion- Maciej Hołub przekazał na licytację WOŚP swój mistrzowski czepek. Po opublikowaniu tej informacji zgłosił się przedsiębiorca z Przeworska, który zaproponował 500 zł! Każdy kto chce wesprzeć szczytny cel orkiestry, lub zwyczajnie zdobyć szczęśliwy czepek mistrza musi przebić tę sumę!  

O licytacji czepka Macieja Hołuba pisaliśmy tutaj:
http://mojprzeworsk.pl/2020/01/zloty-chlopak-przekazal-swoj-mistrzowski-czepek-licytacje-wosp/ 

Tomasz Majba Przewodniczący Rady Miasta Przeworska zaproponował, żeby licytacja odbywała się w Internecie pod jego postem. Wówczas będzie w niej mogło wziąć udział więcej osób. Tomasz Majba w niedzielę do MOKU przyniesie pieniądze i zwycięzcy przekaże wylicytowany czepek. 

Zachęcamy wszystkich do wspierania licytacji i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Czepek licytujemy od kwoty 500 zł, którą zaproponował przeworski przedsiębiorca wpisując kwotę w komentarzach pod tym postem: 
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009515054843 


W niedzielę w południe czepek Maćka był warty już 700 zł! Tę niebagatelna kwotę zaproponował Pan Aleksander! 


Przedmiotem kolejnej licytacji, jaką prowadzi Tomasz Majba na swoim profil jest książka Przeworszczanina Piotra Trybalskiego z dedykacją -Przeworszczanin Piotr Trybalski, dziennikarz , fotograf, autor książek przekazał swoją 'jeszcze ciepłą' publikację(z dedykacją) na cele charytatywne – WOŚP "Gdyby to nie był Everest" Historia pierwszego zimowego wejścia na Mount Everest. Opowieść Leszka Cichego – legendarnego lodowego wojownika o ambicji, pragnieniu przekraczania granic i sensie eksploracji świata … Gorąco polecam -napisał przewodniczący. Licytacja tego przedmiotu również odbywa się na jego profilu.

W niedzielne południe książka była warta aż 150 zł. Tę kwotę zaproponowała Pani Katarzyna. Jeszcze jest czas! Licytujmy! Licytacje  zakończą się o 16.00 w niedzielę. 

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow