Przeworski sztab WOŚP zebrał 10 tys. więcej niż w ubiegłym roku!

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Przeworski sztab WOŚP zebrał 10 tys. więcej niż w ubiegłym roku!

Piękną kwotę udało się zebrać podczas 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przeworsku. Przewoski sztab do ogólnej puli Orkiestry dorzucił aż 75 477,11 . To kwota prawie o 10 tys. zł wyższa niż w ubiegłym roku, kiedy zebrano – 65 220,46 zł.


O zbiórce przeworskiego sztabu WOŚP w 2019 roku pisaliśmy tutaj:
http://mojprzeworsk.pl/2019/01/wosp-przeworski-sztab-zebral-ponad-65-zl/


Niedziela 12 stycznia 2020 cała  została zdominowana pod znakiem serduszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Policjanci, których była wzmożona ilość na ulicach nie odnotowali żadnych zdarzeń w związku z WOŚP w  całym powiecie. Mieszkańcy pojawiali się na imprezach w Przeworsku, Kańczudze i Gaci i chętnie wspierali Fundację Jurka Owsiaka.  W Przeworsku udało się zebrać  62 303 zł w tym: Przeworsk: 42691,91 zł /w tym AUKCJA: 4887 zł:


W Kańczudze  zebrano– 10 116, 61 zł do puszek, oraz 100 $ i 2 EUR + eSkarbonka sztabu 2298: 360 zł = 62663 + przelewy 12 814,11 zł. W Gaci  zebrano 9494, 48zł .


Z wielką radością informujemy, że przedmioty przekazane przez niesamowitych przeworszczan zostały wylicytowane za niebagatelne sumy! – Cieszę się, że mogłem kolejny raz wesprzeć zbiórkę na WOŚP! W tym roku oddałem swój czepek reprezentacji Polski w pływaniu z moim podpisem, który został wylicytowany za 700 zł i właśnie ta kwota zasili ode mnie fundacje Jurka Owsiaka- napisał na swoim facebookowym fanpage nasz mistrz Maciej Hołub. 


Książka od Piotra Trybalskiego została wylicytowana za 250 zł. Jednak autor widząc ogromne zainteresowanie podarował jeszcze dwie książki dla Pani Lidii, oraz  Katarzyny i Mateusza z podpisami, którzy uczestniczyli w aukcji i oferowali kolejno 240 zł i 200 zł. Czyli ze sprzedaży 3 książek do puli Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Trafiło 690 zł!


Przeworszczanie nie zawiedli! Wielkie gratulacje dla wszystkich, którzy zaangażowali się w organizację 28 Finału OWŚP w Przeworsku i dla Wolontariuszy! -bez Was to by się nie udało! A tylko ten, kto był w szpitalu, gdzie oddział wyklejony jest serduszkami od WOŚP odcieni ich wartość. Ten kto patrzył, jak jego dziecko walczy o każdy oddech, a maszyna z serduszkiem utrzymuje go przy życiu.


Pewnie można zorganizować koncerty WOŚP z mniejszym przepychem i za mniejsze pieniądze. Jednak czy zgromadziłyby tyle osób, co dotychczasowe imprezy? Każdy ma swoje zdanie na temat fundacji Jurka Owsiaka, jednak my stoimy po stronie WOŚP. Żadna instytucja nie wspomogła tam polskich szpitali, jak zrobiła to Orkiestra. Rząd  nie wyposażył tak oddziałów jak WOŚP. Szpital w Przeworsku również ma mnóstwo sprzętu z naklejonymi serduszkami. Przy tym założeniu zostańmy, a jeśli nie chcemy pomagać, to nie przeszkadzajmy.

Ogromne podziękowania dla Wolontariuszy z przeworskiego Sztabu.

fot. Facebook Sztab WOŚP Przeworsk
BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow