Przeworski Dom Dziecka potrzebuje pomocy! Aktualizacja

Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Przeworski Dom Dziecka potrzebuje pomocy! Aktualizacja

Fundacja „Wzrastanie” na terenie powiatu przeworskiego ma dwa Domy Dziecka. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Dom dla Dzieci w Łopuszce Małej, oraz Placówka opiekuńczo-wychowawcza Dom dla Dzieci w Przeworsku. Przeworska placówka istnieje o wiele krócej. Potrzeby Domu dziecka w Przeworsku są banalne. Wszyscy pomóżmy tym dzieciom, które już zostały skrzywdzone przez los! Wystarczy, że każdy z nas kupi po jednej rzeczy. Potrzeby są naprawdę prozaiczne!


Sprawmy, by dzieci z przeworskiego Domu Dziecka też uśmiechnęły się na święta. One mają naprawdę ciężką sytuację, a sprawienie im małej paczki nie zrujnuje naszego budżetu. Pomoże tym, którzy tej pomocny naprawdę oczekują, a do tej pory nigdy nie odważyli się o nią poprosić! 
Tak często oddajemy ubranka po naszych dzieciach, zabawki, czy innie przedmioty niepotrzebne, a jest w Przeworsku Pakówka, która przyjmnie takie rzeczy z ogromną wdzięcznością. Poprosiliśmy o listę najpotrzebniejszych rzeczy na święta. Dom Dziecka nie prosi o nic wygórowanego!
Podopieczni przeworskiej placówki to: W wieku:  3 lata , 4 lata, 10 lat, 11 lat, 11 lat, 11 lat, 13 lat, 15 lat, 16 lat, 17 lat, 19 lat, 20 lat.

 


Koordynatorka przygotowała listę najważniejszych potrzeb:
Środki chemiczne
Kosmetyki

Potrzeby domu:
Ręczniki różne rozmiary
Pościele
Prześcieradła
Koce
Poduszki
Kołdry
Suszarki na ciuchy (ponieważ nie mamy w ogóle suszarni)

"Moje marzenia" :
Na przyszłe lata zrobić plac zabaw dzieciom, wyremontować mieszkania młodzieży, która sie usamodzielnia, ale na to potrzebujemy dużo pieniędzy, każde wsparcie nam sie przyda. Dom jest młody i potrzeby są duże. Wiadomo wszystkie potrzeby wiążą sie z kwestia finansowa.


Bardzo dziękuję. 
I pozdrawiamy
Koordynator DDD w Przeworsku
Mariola Prądzińska
    
Wystarczy, ze każdy kupi cos małego, a święta tych dzieciaków będą łatwiejsze. Dom dziecka w Przeworsku znajduje się na ul. Kasztanowej 1. 

Aktualizacja

Po naszym artykule wiele osób przywiozło "prezenty" dla Domu Dziecka, nawet drogeria Rossmann zadeklarował chęć pomocy. Nadal potrzebne są środki chemiczne i kosmetyki, pościel, odzież czy niezniszczone używane zabawki. Serdecznie dziękujemy za już okazaną pomoc i nadal prosimy o wsparcie Domu Dziecka w Przeworsku.


BO

 

zdj. Archiwum prywatne. Przeworski Dom Dziecka

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow