Przeworski Dom Dziecka potrzebuje pomocy! Aktualizacja

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Przeworski Dom Dziecka potrzebuje pomocy! Aktualizacja

Fundacja „Wzrastanie” na terenie powiatu przeworskiego ma dwa Domy Dziecka. Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Dom dla Dzieci w Łopuszce Małej, oraz Placówka opiekuńczo-wychowawcza Dom dla Dzieci w Przeworsku. Przeworska placówka istnieje o wiele krócej. Potrzeby Domu dziecka w Przeworsku są banalne. Wszyscy pomóżmy tym dzieciom, które już zostały skrzywdzone przez los! Wystarczy, że każdy z nas kupi po jednej rzeczy. Potrzeby są naprawdę prozaiczne!


Sprawmy, by dzieci z przeworskiego Domu Dziecka też uśmiechnęły się na święta. One mają naprawdę ciężką sytuację, a sprawienie im małej paczki nie zrujnuje naszego budżetu. Pomoże tym, którzy tej pomocny naprawdę oczekują, a do tej pory nigdy nie odważyli się o nią poprosić! 
Tak często oddajemy ubranka po naszych dzieciach, zabawki, czy innie przedmioty niepotrzebne, a jest w Przeworsku Pakówka, która przyjmnie takie rzeczy z ogromną wdzięcznością. Poprosiliśmy o listę najpotrzebniejszych rzeczy na święta. Dom Dziecka nie prosi o nic wygórowanego!
Podopieczni przeworskiej placówki to: W wieku:  3 lata , 4 lata, 10 lat, 11 lat, 11 lat, 11 lat, 13 lat, 15 lat, 16 lat, 17 lat, 19 lat, 20 lat.

 


Koordynatorka przygotowała listę najważniejszych potrzeb:
Środki chemiczne
Kosmetyki

Potrzeby domu:
Ręczniki różne rozmiary
Pościele
Prześcieradła
Koce
Poduszki
Kołdry
Suszarki na ciuchy (ponieważ nie mamy w ogóle suszarni)

"Moje marzenia" :
Na przyszłe lata zrobić plac zabaw dzieciom, wyremontować mieszkania młodzieży, która sie usamodzielnia, ale na to potrzebujemy dużo pieniędzy, każde wsparcie nam sie przyda. Dom jest młody i potrzeby są duże. Wiadomo wszystkie potrzeby wiążą sie z kwestia finansowa.


Bardzo dziękuję. 
I pozdrawiamy
Koordynator DDD w Przeworsku
Mariola Prądzińska
    
Wystarczy, ze każdy kupi cos małego, a święta tych dzieciaków będą łatwiejsze. Dom dziecka w Przeworsku znajduje się na ul. Kasztanowej 1. 

Aktualizacja

Po naszym artykule wiele osób przywiozło "prezenty" dla Domu Dziecka, nawet drogeria Rossmann zadeklarował chęć pomocy. Nadal potrzebne są środki chemiczne i kosmetyki, pościel, odzież czy niezniszczone używane zabawki. Serdecznie dziękujemy za już okazaną pomoc i nadal prosimy o wsparcie Domu Dziecka w Przeworsku.


BO

 

zdj. Archiwum prywatne. Przeworski Dom Dziecka

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow