Przeworscy policjanci włączyli się w pomoc rodzinie która ucierpiała w pożarze

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Przeworscy policjanci włączyli się w pomoc rodzinie która ucierpiała w pożarze

Przeworscy policjanci swoją postawą po raz kolejny udowodnili, że los osób będących w potrzebie nie jest im obojętny. Mundurowi przyłączyli się do zbiórki charytatywnej zorganizowanej przez samorząd Miasta i Gminy Sieniawa.
Policjanci chętnie angażują się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Tym razem funkcjonariusze z przeworskiej jednostki, włączyli się w zbiórkę artykułów higienicznych. Została ona zorganizowana przez samorząd Miasta i Gminy Sieniawa, za pośrednictwem Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Zebrane artykuły zostaną przekazane rodzinie poszkodowanej w wyniku tragicznego zdarzenia, do którego doszło 20 lutego br., w Leżachowie.

W akcję zaangażowali się zarówno policjanci, jak i pracownicy cywilni przeworskiej jednostki. Dzięki wspólnie zebranym pieniądzom zostały zakupione środki czystości oraz rzeczy potrzebne do pielęgnacji noworodka. Wczoraj zostały one przekazane na ręce Pani Kierownik Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sieniawie.

Policjanci podkreślają, że chętnie uczestniczą w podobnych inicjatywach, ponieważ wstępując w szeregi Policji kierowali się potrzebą niesienia bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi.

KPP Przeworsk

Dziękujemy, że czytasz  mojprzeworsk.pl

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow