Pożar w garażu mechanika (GALERIA)

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Pożar w garażu mechanika (GALERIA)

W pożarze doszczętnie spłonęło auto klienta, oraz wyposażenie warsztatu i magazyn z oponami. Właściciel szacuje straty.


– W sobotę (21/03/2020) pomiędzy 13.00, a 15.00 z nieustalonych przyczyn doszło do zapalenie się samochodu marki Hyundai Tucson znajdującego się w wolnostojącym garażu na ulicy lwowskiej w Przeworsku. W Wyniku działania ognia spaleniu uległ sprzęt warsztatowy, oraz cześć budynku warsztatu mechanicznego -poinformowała Justyna Ubran z KPP w Przeworsku. Na miejscu pracowali policjanci, straż pożarna, oraz biegły z zakresu pożarnictwa. Na chwile obecną prowadzone są czynności zmierzające do ustalenia przyczyn pożaru.


Właściciel warsztatu szacuje, że zniszczony został cały obiekt wraz ze sprzętem- Warsztat spłonął w całości razem z całą zawartością m.in. maszyny do wymiany opon, magazyn z nowymi oponami, całe studio detailingowe, wszystkie narzędzia do usuwania wgnieceń PDR, razem z samochodem klienta, które znajdowało się w środku. Niestety budynek nie nadaje się do użytku. Spłonął cały dorobek życia i jedyne źródło utrzymania- poinformował w Internecie.


Właściciel warsztatu nie był właścicielem budynku. Swoje straty w sprzęcie szacuje na około 150 tys. zł, plus budynek. Warsztat mechanika nie był ubezpieczony. Poszkodowany zbiera w Internecie pieniądze na wznowienie swojej działalności. 


Każdy kto chce pomóc mechanikowi może wpłacić pieniądze na rzecz przedsiębiorcy:
https://pomagam.pl/drdentprzeworsk?fbclid=IwAR3QHDJTjCs4xCIi7G-Iy1EbmJJCqH8Svulk5LjmPbcGkgDp_6HLoq2kGl8


 

 

Fot. OSP KSRG Urzejowice

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow