Powołanie pierwszego zastępcy komendanta KPP w Przeworsku

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Powołanie pierwszego zastępcy komendanta KPP w Przeworsku

Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie powołał podkomisarza Tomasza Kobę na stanowisko Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku. Podkomisarz Tomasz Koba będzie sprawował nadzór nad pionem kryminalnym.
Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Przeworsku odbyło się uroczyste powołanie Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku. Akt powołania, podkom. Tomasz Koba odebrał z rąk mł. insp. Roberta Sobolewskiego Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych oraz policjanci i pracownicy cywilni przeworskiej komendy.

Podkomisarz Tomasz Koba ma 40 lat, pełni służbę w Policji od 2007 roku. Służbę zaczynał w Oddziałach Prewencji w KWP w Rzeszowie. Od 2008 roku związany jest z Komendą Powiatową Policji w Przeworsku, gdzie pełnił służbę jako funkcjonariusz zespołu patrolowo- interwencyjnego, a później wydziału kryminalnego. W 2016 roku został Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Kańczudze.  Podkomisarz Tomasz Koba jest żonaty i ma dwoje dzieci.

KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow