Policjantki rozdawały maseczki ochronne mieszkańcom Przeworska

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Policjantki rozdawały maseczki ochronne mieszkańcom Przeworska

Od wczoraj, w całym kraju obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych. Maseczki ochronne, czy chusteczki stały się nieodzownym elementem naszej garderoby. Każdy z nas powinien być odpowiedzialny i stosować się do nowych zasad. Ci, którzy nie posiadali jeszcze maseczki, mogli ją dziś otrzymać od przeworskich policjantek. Zostały one uszyte i przekazane przez panią Anię, która w ten sposób chciała pomóc w powstrzymaniu pandemii.


Ta trudna sytuacja, w jakiej obecnie się znajdujemy wymaga od nas wszystkich odpowiedzialnej postawy i zaangażowania. Tylko w taki sposób możemy uchronić się przed zarażeniem się koronawirusem. Od wczoraj obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa, dlatego każdy, kto wychodzi z domu, musi je zakryć. Można to zrobić za pomocą maseczki jednorazowej, maseczki materiałowej, chusty, apaszki czy szalika. Dzięki temu chronimy nie tylko siebie, ale także innych.

To jak ważna jest każda pomoc, udowodniła pani Anna Misztal z Wojciechówki. Mieszkanka naszego powiatu, uszyła blisko 60 maseczek i przekazała je przewodniczącemu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KPP w Przeworsku. Dziś przed południem, policjantki przeworskiej komendy rozdały pozyskane środki ochrony mieszkańcom miasta. Osoby, które już wcześniej zakupiły maseczki, mogą je przekazać najbliższym, którzy ich jeszcze nie mają.

Osoby, które zostały nimi obdarowane, były bardzo miło zaskoczenie prowadzoną akcją i podziękowały za maseczki, które są teraz niezbędnie w naszym codziennym życiu.

KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow