Policja nadal szuka mężczyzny, który był widziany w Mleczce

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Policja nadal szuka mężczyzny, który był widziany w Mleczce

Od niedzieli (26/05/2019) Policja szuka mężczyzny, który był widziany w Mleczce w okolicach Pastewnika. Działania poszukiwawcze były prowadzone przez dwa dni, potem strażacy i policjanci zawiesili akcję, która została wznowiona i nadal jest kontynuowana. Do tej pory nie ujawniono osoby, ani rzeczy, które mogłyby do niej należeć.


O sprawie pisaliśmy tutaj:
http://mojprzeworsk.pl/
W niedzielę ok. 17.00  na policję zadzwonił mieszkaniec Przeworska,  który poinformował, że w Mleczce, obok Zajazdu Pastewnik widział człowieka. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania w wodzie. Do przeczesywania dna rzeki i brzegów użyto łodzi z sonarem, przez wiele godzin w Mleczce pracowali płetwonurkowie. Strażacy wraz z policjantami prowadzili równoległe poszukiwania na brzegach rzeki. Teren jest bardzo trudny i wymagający. Mimo wszystkich podjętych starań nie ujawniono żadnej osoby, ani rzeczy, które mogłyby do niej należeć.


http://mojprzeworsk.pl/
-Prowadzone działania nie doprowadziły nas do odnalezienia mężczyzny, który był widziany w wodzie w niedzielę w okolicach Pastewnika. Nie kończymy prac. Mężczyzna będzie ciągle poszukiwany. Szerokie działa policji i strażaków są zaplanowane na sobotę. Wówczas będziemy mogli przekazać więcej informacji- informowała Justyna Urban, Rzecznik prasowy KPP w Przeworsku 


http://mojprzeworsk.pl


Do sprawy wrócimy.


BO
Fot. KPP w Przeworsku 

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow