Podwoiła się liczba chorych na koronawirusa w naszym powiecie! 

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Podwoiła się liczba chorych na koronawirusa w naszym powiecie! 

Ministerstwo Zdrowia podało najnowsze koroonwirusowe dane. Mamy w Polsce 5955 potwierdzonych przypadków zakażenia, 181  osób zmarło. Tylko dzisiaj o 17.00 Ministerstwo poinformowała o 6 nowych zgonach. Na Podkarpaciu mama 15 nowych przypadków z czego aż 4 pochodzą z powiatu przeworskiego!

Nowe zachorowania zdiagnozowano u starszego  mężczyzny z powiatu przeworskiego (izolacja). Kobieta w sile wieku z powiatu przeworskiego (izolacja) Mężczyzna w sile wieku z powiatu przeworskiego (izolacja) Kobieta w sile wieku z powiatu jasielskiego (izolacja). Mężczyzna w sile wieku z powiatu jasielskiego (izolacja) Kobieta w sile wieku z powiatu jasielskiego (izolacja) Starsza kobieta z powiatu krośnieńskiego (hospitalizacja)Dziecko z powiatu krośnieńskiego (izolacja)Kobieta w sile wieku z powiatu rzeszowskiego (hospitalizacja) Starsza kobieta z m. Rzeszowa (hospitalizacja)Młody mężczyzna z powiatu tarnobrzeskiego (hospitalizacja)Starszy mężczyzna z powiatu przeworskiego (izolacja)Mężczyzna w sile wieku z powiatu krośnieńskiego (izolacja) Mężczyzna w sile wieku z powiatu krośnieńskiego (izolacja)Starszy mężczyzna z m. Rzeszowa (izolacja).

Co więcej – wyzdrowiały trzy osoby zakażone koronawirusem, to kobieta w sile wieku z powiatu leżajskiego, młody mężczyzna z powiatu rzeszowskiego oraz młoda kobieta z powiatu sanockiego, wszyscy przebywali w Szpitalu w Łańcucie.
BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow