Pobicie młodych osób umorzone z powodu niewykrycia sprawcy

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Pobicie młodych osób umorzone z powodu niewykrycia sprawcy

Kolejna poważna sprawa z Przeworska, która została umorzona z powodu niewykrycia sprawcy. Pobicia, rozboje, kradzieże,niszczenie samochodów na monitorowanych osiedlach, podpalenia są umarzane, bo w tak ważnych kwestiach dla bezpieczeństwa mieszkańców powiatu policja nie znalazła sprawców.

O pobiciu pisaliśmy tutaj:
http://mojprzeworsk.pl/2019/04/soboty-niedziele-przeworsku-pobito-chlopaka-dziewczyne/


Wówczas nasi Czytelnicy informowali nas o pobiciu do jakiego miało dojść w nocy z soboty na niedzielę (13/14.04.2019).  Nasz Czytelnik sugerował, że pobicia  20-letniego chłopaka i 19-letniej dziewczyny mieli dokonać kibole po przegranym meczu w Przeworsku. Policja wydała lakoniczny komunikat. –Informuję, iż w dniu 14.04.2019r. przed godz. 1.00 dyżurny przeworskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zakłócenia porządku publicznego na ul. Marii Curie- Skłodowskiej w Przeworsku. Przybyli na miejsce interwencji policjanci ustalili, że do przybywającej w pobliżu stacji paliw „Intermarche” młodzieży podbiegła grupa nieznanych im osób, z których jeden z nich z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w twarz 20- letniego mieszkańca powiatu przeworskiego. W obronie 20-latka stanęła jego koleżanka, która również została uderzona przez tego samego napastnika. Na miejsce została wezwana załoga karetki pogotowia, która przewiozła 19-latkę do SP ZOZ Przeworsk. Obecnie w KPP Przeworsk prowadzone jest postępowanie pod kątem uszkodzenia ciała- poinformowała Justyna Urban, Rzecznik Prasowy KPP w Przeworsku. 


Dzisiaj prawie rok po zajściu dowiadujemy się, że Policja z Przeworska również tej sprawy nie rozwiązała. Dostaliśmy kolejny lakoniczny komunikat, o braku sukcesu – W kwestii zakłócenia porządku w dniu 14.04.2019r.,na ul. Marii Curie – Skłodowskiej w Przeworsku informuję, że decyzją Prokuratury Rejonowej w Przeworsku w dniu 20.06.2019r., prowadzone postępowanie przygotowawcze w przedmiotowej sprawie zostało umorzone z powodu niewykrycia sprawcy- czytamy. 


Kolejna sytuacja, kiedy przeworscy funkcjonariusze po niespełna 3 miesiącach prowadzenia sprawy umorzyli ją z powodu niewykrycia sprawcy.


O podobnym postępowaniu Policji pisaliśmy tutaj:
http://mojprzeworsk.pl/2020/03/trzech-miesiacach-policja-umorzyla-postepowanie-dotyczace-kradziezy-automatow-gier/

BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow