Pikniki rodzinne z policjantami

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Pikniki rodzinne z policjantami

W miniony weekend policjanci z przeworskiej komendy, uczestniczyli w piknikach i festynach rodzinnych, które odbywały się na terenie powiatu. Dla policjantów to doskonała okazja, aby spotkać się z dziećmi, młodzieżą, a także dorosłymi i promować bezpieczeństwo. Poza pokazami policyjnego sprzętu i radiowozu dużą niespodzianką dla najmłodszych była zabawa z policyjnym słonikiem.


Funkcjonariusze z przeworskiej komendy, w miniony weekend, uczestniczyli w piknikach i festynach rodzinnych organizowanych na terenie powiatu. Spotkania było dobrą okazją do tego, aby przypomnieć najmłodszym, najistotniejsze zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzieci dowiedziały się, jak należy prawidłowo przejść przez „zebrę” oraz jak ważną rolę odgrywa korzystanie z fotelików i pasów bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem. Przypominano numery alarmowe i pod jak numer należy dzwonić, gdy potrzebujemy pomocy. Największą radość u maluchów wzbudziła policyjna maskotka słonik Policeusz, który zabawiał maluchów.

Dzieci mogły zobaczyć od środka policyjny radiowóz oraz poczuć się jak prawdziwy policjant przymierzając policyjną czapkę. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć ze słonikiem „Policeuszem i policyjnym radiowozem.

KPP Przeworsk

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow