Pies wyrzucony z pędzącego samochodu na autostradzie

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Pies wyrzucony z pędzącego samochodu na autostradzie

Bestialstwo, jakiego dopuścili się ludzie jadący po autostradzie i z pędzącego auta wyrzucający swojego pupila jest niewyobrażalne! Rannego psa uratowali mieszkańcy Gorzyc, którzy zawieźli go do lecznicy Ada w Przemyślu. Pies ma złamany kręgosłup, lekarze walczą o jego życie. 


-Cekin nie chodzi‼ Jeszcze przed chwilą jechał ze swoją ludzka rodziną na wakacje…Podkarpacka autostrada, jeden ruch… otwarte drzwi.. .pisk opon. Potem panika i dramatyczna pogoń za autem. Kilometry rozpaczy, wycieńczenia i niedowierzania. Nagle olbrzymi ból przeszywający całe ciało. Cekin został potrącony przez samochód. Oprawca nie skończył, uderzył ponownie, by zepchnąć okaleczone ciało psa z drogi. Przecież są wakacje każda minuta na wagę złota, a każdy człowiek ma prawo do odpoczynku. Cekin konał z bólu, zlitowała się jedna osoba…- taki wpis pojawił się na facebookowym fanpage lecznicy Ada.


Psa uratował mieszkaniec Gorzyc. Cekin ma złamany kręgosłup, połamane łapy i uszkodzony pęcherz. Czeka go tomografia i operacja w Gliwicach.


BO


Fot. Lecznica Ada
Cekina czeka długa droga, aż będzie chociaż w części sprawny tak jak przed wypadkiem 🙁

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow