Pierwszy chory na koronawirusa z powiatu przeworskiego

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Pierwszy chory na koronawirusa z powiatu przeworskiego

W powiecie przeworskim mamy pierwszą osobę z koronawirusem. Liczba chorych na Podkarpaciu wzrosła do 80! 


NIESTETY STAŁO SIĘ! Mamy cztery nowe przypadki zakażenia koronawirusem w woj. podkarpackim. To starszy mężczyzna z powiatu przemyskiego (ścisła kwarantanna), mężczyzna w sile wieku z powiatu przeworskiego (hospitalizowany), mężczyzna w sile wieku z powiatu niżańskiego (hospitalizowany) oraz mężczyzna w sile wieku z powiatu ropczycko-sędziszowskiego (hospitalizowany).

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 6539 osób, a 10616  poddane jest kwarantannie. Aktualnie hospitalizowane są 72 osoby. Od początku  wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 2022  testów. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 80 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Ponadto wyzdrowiały kolejne dwie osoby z woj. podkarpackiego, które były zakażone koronawirusem. To młody mężczyzna pochodzący z powiatu stalowowolskiego, a także starsza kobieta z powiatu leżajskiego. Pacjenci byli hospitalizowani w szpitalu w Łańcucie. Tym samym ilość wyzdrowiałych pacjentów zakażonych koronawirusem na terenie Podkarpacia wzrosła do czterech.

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow