Pięć samochodów spłonęło w Urzejowicach. Kolejne podpalenie?

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Pięć samochodów spłonęło w Urzejowicach. Kolejne podpalenie?

Pięć aut osobowych  stojących na prywatnej posesji w Urzejowicach doszczętnie spłonęło. Od rozprzestrzeniającego się ogna zajęła się też elewacja pobliskiego budynku. Policja sprawdza czy auta zostały podpalone, wiele wskazuje na to, że tak właśnie było. 


– Pożar zauważono we wtorek (01/10/2019-przyp.autora) około godz. 22.40 na prywatnej posesji w miejscowości Urzejowice koło Przeworska. Na miejsce zadysponowano strażaków z PSP Przeworsk, OSP Urzejowice i OSP Kańczuga. Spłonęło pięć samochodów osobowych. Zapaliła się także elewacja budynku mieszkalnego na sąsiedniej posesji. Okoliczności pożaru ustalają policjanci.- informuje PSP Przeworsk.


O podpaleniu samochodu młodej dziewczynie w Przeworsku pisaliśmy tutaj:
http://mojprzeworsk.pl/2019/09/przeworsku-mlodej-dziewczynie-podpalono-samochod/


Czy samochody zostały podpalone zbada policja. Chociaż na razie funkcjonariusze nie potwierdzają takich doniesień, jak ustaliliśmy wiele wskazuje na celowe działanie i fakt, iż auta mogły zostać podpalone –  Około godziny 22.30 dyżurny przeworskiej jednostki otrzymał telefoniczne zgłoszenie dotyczące spalenia pojazdów osobowy w miejscowości Urzejowice.


Przybyli na miejsce policjanci ustalili, iż spaleniu uległo 5 samochodów osobowych, które zaparkowane były na terenie posesji, gdzie znajduje się warsztat samochodowy. Na miejscu pracowali również policjanci z grupy dochodzeniowo – śledczej, którzy wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Prowadzone w sprawie postępowanie przygotowawcze wyjaśni dokładne okoliczności tego zdarzenia- poinformowała Justyna Urban, Rzecznik Prasowy Policji w Przeworsku.

BO

 


Fot. PSP Przeworsk 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow