Personel szpitala zdrowy

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Personel szpitala zdrowy

Niedawno pisaliśmy o kobiecie z powiatu leżajskiego, która przebywała kilka dni w przeworskim szpitalu, a gdy go opuściła wykryto u niej koronawirusa.

Dzisiaj Służby Wojewody przekazały dobre wiadomości.


O pacjentce z koronawirusem w Przeworsku pisaliśmy tutaj:
http://mojprzeworsk.pl/2020/03/sprawie-pacjentki-koronawirusem-przeworsku/


Dzisiaj (31/03/2020) Rzecznik Prasowy Wojewody Podkarpackiego Małgorzata Waksmundzka – Szarak przekazała nam dobre wiadomości-  Była taka sytuacja z osobą, u której wiele dni później w innym szpitalu potwierdzono koronawirusa. W przeworskim szpitalu wykonano profilaktycznie wszystkie procedury w porozumieniu ze służbami sanitarnymi. Cały personel, który był objęty kwarantanną już wrócił do pracy ze względu na ujemny wynik pobranych wymazów. Sytuacja jest opanowana. Pacjentka zgłaszając się do szpitala nie wykazywała objawów wskazujących na podejrzenie zarażenia koronawirusem – poinformowały Służby Wojewody.


Ponadto pytaliśmy o potwierdzenie informacji, iż w powiecie przeworskim jest jeden pacjent, u którego wykryto koronawirusa. 


Pisaliśmy o tym tutaj:
http://mojprzeworsk.pl/2020/03/pierwszy-chory-koronawirusa-powiatu-przeworskiego/


Małgorzata Waksmundzka- Szarak, Rzecznik Prasowy Wojewody Podkarpackiego jasno stwierdziła, że na tę chwilę nie ma innych informacji, niż ta, którą podała wczoraj, tj. pacjent z powiatu przeworskiego w sile wieku, zakażony koronawirusem przebywa w łańcuckim szpitalu.

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow