Opłaty na PKS

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Opłaty na PKS

Kilka dni temu nasz Czytelnik Pan Andrzej, napisał do nas o pobieraniu opłat za parking przy PKSie w Przeworsku. Dzisiaj  docierają do nas jeszcze bardziej dramatyczne sygnały.

– Chciałbym przekazać za Waszym pośrednictwem gorące pozdrowienia dla PKS Jarosław, który wytrwale i konsekwentnie inkasuje opłaty parkingowe w obrębie dworca autobusowego w Przeworsku. W tym czasie wiele miast zawiesiło pobieranie opłat w strefach parkowania, ale w naszym zaścianku nie mogą sobie pozwolić na taki gest- napisał do nas Pan Andrzej pokazując swój bilet parkingowy. 


O ile tylko dobrą wolą jest rezygnacja z pobierania opłat, o tyle dbanie o zdrowie nas wszystkich powinno być priorytetem.  Dzisiaj dostaliśmy sygnał od naszej Czytelniczki Beaty, która poinformowała, że starszy mężczyzna zbierający pieniądze za opłaty nie ma maseczki, ani nawet rękawiczek – Jak mu zwróciłam uwagę, że nie ma rękawiczek, to mnie zbluzgał. Ma kontakt z tyloma ludźmi, a nawet rękawiczek nie zakłada! To starsza osoba! Kto tego pilnuje i an to pozwala ? Nie zaparkowałam tam auta, bo miejsca teraz mnóstwo, ale ktoś się powinien tym zająć! Jeśli ktoś zarazi tego pana, on zaraz pół miasta podając paragony bez rękawiczek.


Kochani dbajcie o sobie i swoje zdrowie, a jeśli tylko możecie zostańcie w domu bezpieczni. 


BO


fot. Archiwum prywatne. 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow