NIEUSTĄPIENIE PIERWSZEŃSTWA PRZYCZYNĄ ZDARZENIA DROGOWEGO

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

NIEUSTĄPIENIE PIERWSZEŃSTWA PRZYCZYNĄ ZDARZENIA DROGOWEGO

Aktualizacja do art.: „Zderzenie dwóch pojazdów” z 25-11-2022r.

Wyjaśniane są okoliczności zdarzenia do jakiego doszło 24 listopada 2022r., na ul. Krakowskiej w Przeworsku. 70-latek, kierujący toyotą, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z drugą toyotą. W wypadku ucierpiała jedna osoba.

24 listopada 2022r., policjanci pracowali na miejscu wypadku, do jakiego doszło po godz. 13, na ul. Krakowskiej w Przeworsku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 70-letni mieszkaniec gminy Przeworsk, kierując samochodem marki Toyota, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z prawidłowo jadącą toyotą. Do szpitala został przewieziony 24-letni mieszkaniec Przeworska, który kierował toyotą.

Badanie alkomatem wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny, a także dokumentację fotograficzną. Prowadzone w sprawie postępowanie wyjaśni dokładne okoliczności tego wypadku.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i skupienie uwagi na drodze. Każdy kierowca przed manewrem, który zamierza wykonać powinien upewnić się, czy nie spowoduje tym zagrożenia dla innych uczestników ruchu. Pamiętajmy, że od decyzji podejmowanych przez nas na drodze może zależeć zdrowie, a nawet życie innych osób.

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow