Nagrody dla Laureatów konkursu „Bezpieczne wakacje 2019”

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Nagrody dla Laureatów konkursu „Bezpieczne wakacje 2019”

W środę, 6 listopada odbyło się uroczyste wręczenie nagród tegorocznym laureatom powiatowego etapu konkursu plastycznego „Bezpieczne wakacje 2019”. Komendant Powiatowy Policji w Przeworsku mł. insp Robert Sobolewski gratulował dzieciom oraz opiekunom, pod których okiem powstały zwycięskie prace.


Tematyka konkursu związana była z bezpiecznym zachowaniem w każdej sytuacji, w której może się znaleźć młody człowiek podczas okresu wakacyjnego. Celem konkursu było propagowanie zasad bezpiecznego zachowania w trakcie zabaw na podwórku, w domu, w lesie czy też nad akwenami wodnymi. Na konkurs wpłynęło 75 prac ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Nagrody zwycięzcom wręczyli Komendant Powiatowy Policji w Przeworsku mł.insp Robert Sobolewski, wicestarosta przeworski Jerzy Mazur, Wójt Gminy Przeworsk Daniel Krawiec oraz Komendant Straży Miejskiej w Przeworsku Robert Dybaś. Gratulując sukcesu, wręczający wyrażali swoje uznanie za pomysłowość dotyczącą wyboru tematów oraz wielki wkład pracy i czasu, jaki dzieci włożyły w przygotowanie swoich dzieł. Podziękowania usłyszeli nauczyciele i pedagodzy przygotowujący dzieci do tego konkursu oraz będący na uroczystości przedstawiciele władz samorządowych za wsparcie finansowe, dzięki któremu zakupiono nagrody na konkurs.

Laureaci konkursu:

w grupie wiekowej 6-9 lat: Bartosz Paluch, Julia Czereba, Małgorzat Siwak
w grupie wiekowej 10-12 lat: Julia Cieleń, Zofia Bemben, Patrycja Dyndał
w grupie wiekowej 13-15 lat: Milena Leja, Julia Socha, Karolina Boryło.
Wyróżnieni w konkursie:

Eliza Krupińska, Szczepan Gałka, Jakub Paluch.

Zwycięskie prace zostały przekazane do Komedy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, gdzie wezmą udział w finale wojewódzkim.

KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow