Myjnia, spacer, nieuzasadnione wyjście- za to posypały się mandaty

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Myjnia, spacer, nieuzasadnione wyjście- za to posypały się mandaty

Od 1 kwietnia wprowadzone zostały nowe ograniczenia w związku z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2. Jednak pomimo wysokich kar finansowych, w dalszym ciągu zdarzają się osoby lekceważące obowiązujące zakazy. Mundurowi z Przeworska jak służby w cały kraju bezlitośnie karali mandatami np. za nieuzasadnione wyjścia z domu.


Większość mieszkańców regionu stosuje się do wydawanych zaleceń w zakresie ograniczenia kontaktów z innymi osobami oraz zakazów przemieszczania się. Miniony weekend pokazał jednak, że nie wszyscy respektują nowe zasady funkcjonowania społecznego.


Justyna Urban z KPP w Przeworsku poinformowała, że funkcjonariusze przeworskiej policji wypisali 11 mandatów za złamanie zakazu przemieszczania się. W tym za mycie samochodu na myjni, spacer, nieuzasadnione wyjście z domu, kiedy obywatel nie potrafił jednoznacznie stwierdzić dlaczego wyszedł i gdzie zmierza. 2 mandaty karne zostały wypisane za złamanie zakazu zgromadzeń. Sporządzono też dokumentację pod kątem skierowania wniosku o ukaranie do Sądu Rejonowego w Przeworsku dla 1 osoby w związku ze złamaniem zakazu przemieszczania się. 

 

Dziękujemy, że czytasz mojprzeworsk.pl

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow