Maseczki dla Ratowników z Przeworska

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Maseczki dla Ratowników z Przeworska

W tym trudnym czasie walki z koronawirusem wszystkim nam jest ciężko. Jednak są osoby, którym jest jeszcze trudniej. Dzisiaj bohaterowie chodzą w maseczkach, które dostają od lokalnych firm i samorządów, dlatego warto również wspierać właśnie te jednostki gospodarcze w tym ciężkim okresie. 


Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu  w imieniu Zespołu z Przeworskiego Pogotowia Ratunkowego na swoim facebookowy fanpage zamieściła wpis z podziękowaniem  – Codziennie mamy powody do podziękowań, a to oznacza że żyjemy wśród wspaniałych ludzi.  Składamy gorące podziękowania panu Andrzejowi Żygadło Burmistrzowi miasta Kańczuga oraz firmie Miss" Stroje Ludowe z Rzeszowa, za uszycie i dostarczenie maseczek dla naszych pracowników z filii WSPR w Przeworsku. Dziękujemy również z całego serca firmie Inglot z Przemyśla, za wsparcie w postaci podarowanego żelu do dezynfekcji rąk. Jeszcze raz Dziękujemy !!!! #NieKłamMedyka  #ZadbajoSeniora #ZostańWDomu.

 
Pamiętajmy wszyscy. Dzisiaj bohaterowie noszą maseczki. Ratownicy medyczni nie mogą pracować zdalnie, dlatego warto docenić lokalne firmy, które bezinteresownie ich wpierają. Zachęcamy do korzystania z usług wszystkich tych jednostek gospodarczych, które w tym trudnym okresie robią coś dla innych! 


BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow