Kolejne samorządy przekazują pieniądze dla Szpitala w Przeworsku 

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Kolejne samorządy przekazują pieniądze dla Szpitala w Przeworsku 

SP ZOZ Przeworsk na swoim fanpage informuje o kolejnych samorządach z terenu powiatu przeworskiego, które przekazały fundusze na środki ochrony dla Szpitala w Przeworsku.


Niedawno pisaliśmy o tym, że na taki gest zdecydowała się Gmina Tryńcza:
http://mojprzeworsk.pl/2020/04/gmina-tryncza-wsparla-szpital-przeworsku/


W ślad za nią poszły kolejne samorządy. Najpierw Gmina Gać, która przekazała 18 tys. zł,  o czym poinformował SP ZOZ w Przeworsku : Dyrekcja i Pracownicy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku składają serdeczne podziękowania dla: Pani Grażyny Pieniążek – Wójta Gminy Gać oraz Rady Gminy Gać – za wsparcie finansowe przeznaczone na zakup sprzętu medycznego służącego do intensywnej terapii i diagnostyki. W obecnej trudnej sytuacji zebrane środki finansowe zwiększą szansę na ratowanie zdrowia i życia pacjentów SPZOZ w Przeworsku. Cieszymy się, że nasza inicjatywa znalazła poparcie.


Dzięki przyjaznej dłoni ludzi dobrej woli możliwa jest realizacja naszych celów i zamierzeń. Wyrażamy głęboką wdzięczność za ofiarną pomoc, życzliwość i owocną współpracę. 


Następne podziękowanie skierowane została do Urzędu Miasta i Gminy Kańczuga:Dyrekcja i Pracownicy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku składają serdeczne podziękowania dla:  Pana Andrzeja Żygadło – Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga – za wsparcie finansowe w wysokości 20 000 zł, przeznaczone na zakup sprzętu medycznego służącego do intensywnej terapii i diagnostyki. W obecnej trudnej sytuacji zebrane środki finansowe zwiększą szansę na ratowanie zdrowia i życia pacjentów SPZOZ w Przeworsku.  Cieszymy się, że nasza inicjatywa znalazła poparcie.


Dzięki przyjaznej dłoni ludzi dobrej woli możliwa jest realizacja naszych celów i zamierzeń. Wyrażamy głęboką wdzięczność za ofiarną pomoc, życzliwość i owocną współpracę. 


Gratulujemy tych odważnych kroków Samorządu. Obecnie sytuacja tych jednostek również jest bardzo trudna. Wpływy z podatków są dużo niższe, co bardzo uszczupla budżety gmin i miast.

W pomoc szpitalowi włączyły się też prywatne firmy. Szpital podziękował również firmie AXTONE z Kańczugi:

Dyrekcja i Pracownicy Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Przeworsku składają serdeczne podziękowania dla:
🔹 AXTONE S.A w Kańczudze – za wsparcie i zaangażowanie w akcję zabezpieczenia w środki ochrony osobistej pracowników Naszego Szpitala 🏥

ℹ️ W obecnej trudnej sytuacji zebrane środki finansowe zwiększą szansę na ratowanie zdrowia i życia pacjentów SPZOZ w Przeworsku. 🏥 👩‍⚕️👨‍⚕️

ℹ️ Cieszymy się, że nasza inicjatywa znalazła poparcie.
Dzięki przyjaznej dłoni ludzi dobrej woli możliwa jest realizacja naszych celów i zamierzeń. 🤝

Wyrażamy głęboką wdzięczność za ofiarną pomoc, życzliwość i owocną współpracę. 🏥🤝

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow