Jubileusze małżeńskie

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Jubileusze małżeńskie

Wspólna podróż przez życie w małżeństwie to wiele chwil radości, wzruszeń, często również smutków, niepowodzeń, wiele przeżytych wiosen, lat, jesieni i zim. Nieodłącznym elementem długoletnich małżeństw jest z pewnością wzajemne wsparcie i szacunek. Przykładem tego są Jubilaci, którzy z rąk Burmistrza Miasta Przeworska Leszka Kisiela oraz kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Bogusława Dulibana odebrali okolicznościowe medale Prezydenta RP Andrzeja Dudy za długoletnie pożycie małżeńskie.

13 lutego, w przeddzień święta zakochanych, złote gody przeżywali państwo Aleksandra i Jan Frączkowie oraz Maria i Wincenty Stopowie. Dłuższym stażem małżeńskim, bo 58. letnim cieszyli się Państwo Janina i Marian Kędziorowie, natomiast 60. rocznicę ślubu, nazywaną diamentową, obchodzili Państwo Stefania i Zbigniew Lewandowscy.

Dostojni Jubilaci w swoim życiu wychowali dzieci, doczekali się wnuków, a także prawnuków. Przez długie lata pracowali zawodowo i uczestniczyli w życiu społecznym miasta Przeworska. Burmistrz Leszek Kisiel złożył wszystkim parom małżeńskim serdeczne gratulacje oraz życzenia zdrowia i pomyślności.

UM Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow