Góry śmieci 

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Góry śmieci 

Nasi Czytelnicy od kilku dni wysyłają nam informacje i zdjęcia, aby zwrócić uwagę na problem, który dotyczy wszystkich mieszkańców powiatów. Ci bardziej świadomi zwracają uwagę ile śmieci wala się w miejscach, gdzie wielu z nas spędza czas wolny i spotyka się ze znajomymi. Tak być nie powinno! 


Niedawno napisała do nas Pani Monika – Tak wygląda przeworska rzeka Mleczka po spotkaniach …..nikt, nikomu nie zabrania wypicia piwa … przydałyby się chociaż kosze na śmieci! Zwierzęta kaleczą sobie łapy , a działkowicze też nie są zadowoleni z takiego widoku !!!!!. Czytelniczka dosłała kilka zdjęć przedstawiających zanieczyszczone tereny. Kolejne zdjęcia pani Moniki przedstawiają teren przy akwenie wodnym w Gniewczynie. Nasza czytelniczka napisała tylko- A tak ludzie odpoczywają na żwirowni nr 4 w Gniewczynie.

Kolejnym zaniepokojonym o stan środowiska jest nasz czytelnik, pan Marcin, który napisał – W odpowiedzi na apel o czystość "NAD RURA" i z miłości do Przeworska, a także przy udziale młodych ludzi biwakujących nad rzeką nazbieraliśmy cztery wory butelek, puszek, worków i innych śmieci. Marcin i Julia 


-Proszę o udostępnienie na stronie Twoje Miasto Przeworsk. Być może skłoni to innych do myślenia nad czystością naszego środowiska. Pozdrawiam serdecznie – napisał Pan Marcin.

Może warto rozważyć kosze na śmieci we wspomnianych okolicach?  Bardzo ciężko jest zamontować je przy rzece, ale może w pobliżu działek? Coraz więcej ludzi świadomie podchodzi do gospodarki śmieciowej i na pewno z nich skorzysta. 


BO

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow