NIE dla głupich żartów

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

NIE dla głupich żartów

Burmistrz Przeworska Leszek Kisiel na swoim fanpage zamieścił informację w związku z rzekomym alertem w przeworskim szpitalu dotyczącym koronawirusa. O tę wiadomość pochodzącą z jednego z kont facebookowych, również wielokrotnie pytali nasi Czytelnicy.


– Informuję, że działając na podstawie art. 7 ust. 1 pkt 14 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, w imieniu Gminy Miejskiej Przeworsk zwróciłem się dzisiaj do Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku z prośbą o podjęcie stosownych działań w stosunku do właściciela konta Przeworsk24 znajdującego się na portalu internetowym Facebook. Umieszczenie przez Przeworsk24 wpisów o możliwym przypadku zarażenia koronawirusem na terenie miasta Przeworska oraz alercie lekarzy w Szpitalu w Przeworsku uznaję za niedopuszczalne, godzące w podstawowe reguły funkcjonowania naszego społeczeństwa, jakimi są bezpieczeństwo obywateli i porządek publiczny – napisał włodarz.


Z portalu usunięto wpis informujący o alercie, jednak w Internecie wciąż można znaleźć screeny wprowadzające w błąd. Nasi Czytelnicy wielokrotnie wysyłali je nam z pytaniem o potwierdzenie tej wiadomości.


BO


fot. Facebook

Dziękujemy, że czytasz  mojprzeworsk.pl

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow