Carpathian Warriors za nami

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Carpathian Warriors za nami

Pierwsza Gala MMA organizowana w Przeworsku była wydarzeniem, które przyciągnęło ponad pół tysiąca osób. Hala była wypełniona po brzegi, a atrakcji nie brakowało. Zgromadzeni goście mogli obejrzeć 14 profesjonalnych walk. Wśród trzech przedstawicieli klubu Sparta Przeworsk jedynym zwycięzca był Paweł Cieśliński (66kg), który walczył jako pierwszy w przedwalkach. 


Na I gale MMA w Przeworsku czekało mnóstwo osób. Bilety rozeszły się bardzo szybko, ale każd,y kto był nie może narzekać na brak emocji. Było naprawdę gorąco, byli waleczni sportowcy, wśród nich nawet kobiety i bardzo młodzi zawodnicy, był pot, była krew, byli wierni kibice, oraz gwiazy sportów walki. 


Nikt nie spodziewał się, że Gala MMA w Przeworsku zostanie zorganizowana z takim rozmachem. Każdy kto chciał zobaczyć prawdziwe walki zobaczył je, były brutalne nokauty i sportowa rywalizacja. Przeworsk nigdy w swojej historii nie organizował takiego widowiska. Tym bardziej należy podkreślić, ile pracy w to show włożyli organizatorzy: TT Soft, JerzyLichończak, Sparta Przeworsk, Urząd Miasta Przeworska, Hala Sportowa im.Tadeusza Ruta w Przeworsku, Spartakus Rzeszów, MOSiR Przeworsk. Impreza nie udałaby się bez wsparcia kluczowych partnerów EZ-bit – Internet, Telewizja, Telefon Leasingovo.pl VITA FRUIT, ARTHome, B&P Engineering, Bauer Fitness, Centrum Medyczne Rafał Pieniążek, TW Designart RStechnology Adam Rachfał Kolbruk, Producent elementów betonowych Budamex, Elektro – System Zakład Wykonawstwa Elektrycznego, Heron-maszyny, Kreo Styl, Twoje miasto Przeworsk. 


Gala MMA na Podkarpaciu była zorganizowana po raz szósty. Tym bardziej cieszy, że udało się ją wprowadzić do Przeworska. Organizacyjnie to bardo ciężkie zadanie, ale mając tak walecznych zawodników, jakich ma Sparta Przeworsk może uda się zrobić z tego imprezę cykliczną.


Wśród walczących pokazało się trzech zawodników z Przeworska. Pierwszym i jedynym ,który wyszedł zwycięsko z klatki był Paweł Cieśliński,  pokonując zawodnika z Zamościa. Dawid Pietluch (84kg) ze Sparty Przeworsk niestety również  uległ zawodnikowi z Zamościa. Marek Zardzewiały (77kg) ,w którym trybuny pokładały największą nadzieję uległ przeciwnikowi z Lublińca. Wszystkim walczącym serdecznie gratulujemy i życzymy samych zwycięskich strać, gdyż dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!


BO
 

Zdjęcia z Gali tutaj

 

 

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow