Burmistrz dotrzymał słowa

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Burmistrz dotrzymał słowa

Niedawno na portalu Twoje miasto Przeworsk pisaliśmy o wraku, samochodu, porzuconym w centrum miasta od lat. Zarósł trawą, zardzewiał, ściągnięto z niego tablice rejestracyjne.  Auto niczemu nie służyło, tylko zastawiało bezcenne miejsce parkingowe. Kiedy napisaliśmy o tym na naszym portalu Burmistrz Przeworska zobowiązał się, że wrak zniknie ….i tak się stało!


O wraku pisaliśmy tutaj: 

http://mojprzeworsk.pl/2020/02/zajmuje-miejsce-parkingowe-dlaczego-nikt-nic-tym-zrobi/


Po naszym artykule Włodarz Przeworska Leszek Kisiel obiecał, że auto w przeciągu miesiąca zniknie, (Pisaliśmy o tym tutaj: http://mojprzeworsk.pl/2020/02/audi-niebawem-zniknie-przeworskiego-krajobrazu/). Minęło zaledwie kilka tygodni, a wraku audi już nie ma!


Przypomnijmy. Sprawa poruszyła wiele osób i w końcu usłyszeliśmy zapewnienie, że auto w przeciągu najbliższego miesiąca zniknie z przeworskiego rynku! – Czynimy już starania, w najbliższych tygodniach auta nie będzie- zapowiedział burmistrz Przeworska Leszek Kisiel. Włodarz zapowiedział, że wrak samochodu nie może szpecić wizerunku miasta i zostanie usunięty. Nie pozostaje nam nic innego jak cieszyć się z bardzo szybkiego załatwienia sprawy i odzyskaniu po kilku latach bezcennego miejsca parkingowego w Przeworsku.

 

Dziękujemy, że czytasz  mojprzeworsk.pl

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow