Nietrzeźwy kierujący Oplem

Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow

Nietrzeźwy kierujący Oplem

Wczoraj policjanci ruchu drogowego przeworskiej komendy zatrzymali nietrzeźwego kierującego pojazdem osobowym. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności i wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Wczoraj policjanci ruchu drogowego podczas pełnionej służby na ul. Krasickiego w Przeworsku zatrzymali do kontroli kierującego osobowym oplem. Tor jazdy kierowcy wskazywał, że może znajdować się on pod działaniem alkoholu. Podczas kontroli okazało się, że 39 – letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Kierowca stracił prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności  i wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów.

Apelujemy do osób, o zdecydowaną reakcję gdy widzą, że za  kierownicę wsiada osoba nietrzeźwa. Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach!

Źródło: KPP Przeworsk

Slide
Slide
Slide
Slide
previous arrow
next arrow